Strona Główna » Związki i sex » 5 pomysłów na to jak wzbudzić zazdrość u faceta

5 pomysłów na to jak wzbudzić zazdrość u faceta

Jest to jedno z najbardziej naturalnych i zakorzenionych w ludzkim DNA uczuć, a jednocześnie coś, z czym należy walczyć. A jednak wiele kobiet szukało i szuka profesjonalnej porady na to jak wzbudzić zazdrość u faceta. Czytając ten tekst można nieco zaoszczędzić na spotkaniach u „specjalistów”, bo wbrew pozorom, nie jest to aż takie trudne. Uczucie zazdrości tylko czeka, by je wzbudzić.

Zazdrość u mężczyzny wynika z chęci posiadania i potrzeby oznakowania swojego terytorium. W naturze zawsze coś i ktoś należy do kogoś, dlatego mimo całego postępu cywilizacyjnego i społecznego, kobiety mogą uważać, że zazdrość u kochanego mężczyzny oznacza miłość. W zdrowych związkach, w których nie ma przemocy psychicznej i fizycznej być może jest to prawdą. Zatem jak wzbudzić zazdrość u faceta, z którym dopiero chcesz połączyć siły?

Nie biegnij na każde zawołanie

Danuta Rinn zastanawiała się, gdzie podziały się te wszystkie orły i sokoły, i miała niestety rację. Mężczyźni nieraz potrzebuję porządnego kopa, by uświadomić sobie, że to cudo, z którym się przyjaźnią jest dla nich przeznaczone. Dlatego umawianie się w gronie innych mężczyzn, niewinny flirt ze znajomym, zabawa z innymi ludźmi, może być tym impulsem, który sprawi, że to na twoim progu stawi sie któregoś dnia i powie, że chciałby, abyście od teraz byli monogamiczni.

Lekko ignoruj

Masz w zwyczaju lecieć na każdy dźwięk telefonu, przestawiasz wszystkie swoje plany, dlatego, że odwołali mu zajęcia? Ile razy zawaliłaś przez to test, albo zaspałaś do pracy? Nic się nie stanie, jeśli oddzwonisz za kilka godzin, lub nawet następnego dnia. Nie można jednak przesadzać – ignorując go całkowicie dajesz mu znak, że cię nie interesuje dalsza z nim znajomość.

Sztuka konwersacji

Jak wzbudzić zazdrość u faceta, z którym się przyjaźnisz? Mówiąc odpowiednie rzeczy i w odpowiednim tonie. Jeśli jesteście tylko we dwoje, rozmawiaj o innych mężczyznach. Nie chwal ich pod niebiosa, ale daj znać, że się z nimi od czasu do czasu widujesz. Pokaż, że jesteś otwarta na towarzystwo innych mężczyzn. Szczególnie jeśli to prawda, bo prowadzisz życie towarzyskie poza gronem was dwojga.

Miej swoje życie

Jeśli niedawno jakiś niezdecydowany pan zerwał znajomość ze swoją kobietą, chęć wywołania u niego zazdrości jest częstsza niż się przypuszcza. A nic tak nie sprawia, że mężczyzna sobie przypomina o kobiecie, którą porzucił, jak fakt, że doskonale radzi sobie bez niego i świat sie dla niej nie skończył. Nie trzeba do tego wcale innego testosteronu w okolicy, by dac wyraźnie do zrozumienia, że stracił on kogoś, na kim nie potrafił sie poznać.

Wyjątek

Jeśli jesteś w stałym związku, formalnym lub nie, kwestia tego jak wzbudzić zazdrość u faceta może być przesłanką do tego, że coś w waszej relacji jest nie w porządku. Podstawą partnerstwa powinna być rozmowa, jeśli więc czujesz, że ogień gdzieś zaginął, że twój mężczyzna nie zwraca już na ciebie takiej uwagi i że ci tego brakuje, porozmawiaj z nim o tym. Wszystkie techniki wzbudzania zazdrości, które mogły zadziałać zanim staliście się parą, teraz mogą odnieść wręcz odwrotny skutek.

Przede wszystkim jednak trzeba sobie uświadomić, że uczucie zazdrości to potężne narzędzie do tego, by osiągnąć swój cel. Przez zazdrość toczyły się wojny, rozpadały królestwa, a niejeden samiec musiał oddać swoje terytorium drugiemu. Wywoływanie zazdrości to zwykła manipulacja i chociaż czasami potrzebna, sztuka ta powinna być stosowana tylko w wyjątkowych sytuacjach.

 

Autor: Beata Uzarska – Juszkiewicz

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 2 komentarze

  1. Iza napisał(a):

    Niby troszkę nieodpowiednie poznawać techniki wzbudzania zazdrości u facetów, ale jednak to się przydaje. Taki już jest ten świat 🙂 Osobiście stosuję parę innych technik, ale te wymienione i opisane powyżej, to prawdziwe klasyki gatunku 🙂

  2. Weles napisał(a):

    A to co jest poradnik jak rozwalić związek.Ignorowanie to toksyczność.Mogę długo na temat tego głupawego tekstu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *