Strona Główna » Związki i sex » Gry erotyczne – aby w sypialni nie wiało nudą

Gry erotyczne – aby w sypialni nie wiało nudą

Seks jest niezwykle ważną sferą życia każdego człowieka. Będąc w związku, staramy się na wszelkie możliwe sposoby uprzyjemnić sobie wspólnie spędzane chwile, poznać własne potrzeby i pragnienia, wzajemne oczekiwania względem najważniejszych kwestii życiowych. Równie ważne jak zgodność w sprawach codziennego życia, jest zgranie się w sypialni. Gry erotyczne mogą wpłynąć na uatrakcyjnienie czasu sam na sam, odkrywając przez kochankami nowy wymiar seksualnych doznań.

Gry erotyczne – dla tych, którzy nie boją się wyzwań

Aby seks był udany, trzeba się przede wszystkim swobodnie czuć w swoim towarzystwie. Chodzi przecież głównie o przyjemność, poczucie bliskości, możliwość okazania wielkiego uczucia, zaufania i więzi, jaka łączy dwie osoby, które pragną ofiarować sobie wzajemnie to, co w związku najcenniejsze – samego siebie.

Poza tym, nie ma chyba takiej pary, która nie pragnęłaby pełnego zjednoczenia, skoro łączy ich wielkie uczucie. Seks jest nie tylko naturalną potrzebą człowieka, lecz także niezbędnym czynnikiem pozwalającym poczuć się w pełni akceptowanych, kochanym i potrzebnym.

Aby namiętność w sypialni nie traciła na sile, warto dbać o nią wprowadzając co jakiś czas nowe elementy, zabawy, gry erotyczne, różnego rodzaju gadżety podkręcające atmosferę, dzięki którym życie seksualne stanie się niezwykłą przygodą i możliwością spełnienia swoich najskrytszych pragnień.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych zabaw erotycznych, które możesz wypróbować w swojej sypialni. Mamy nadzieję, że dzięki temu Twoje życie erotyczne wkroczy w nowy etap, a Ty odkryjesz inne oblicze własnej seksualności:

  1. Zabawa w ciepło zimno – sedno tej gry polega na tym, aby ukryć w mieszkaniu karteczki z wypisanymi zadaniami dla partnera. Należy je rozmieścić w różnych miejscach, a zadania dopasować do pomieszczeń, w których zostaną ukryte, np. jeśli schowasz kartkę w kuchni, zadaniem może być zlizanie z ciała partnera kremu orzechowego lub bitej śmietany, w łazience – umycie partnera pod prysznicem według jego wskazówek, w sypialni – zaspokojenie partnera w sposób, który on wskaże itd. Możecie wyznaczyć czas na znalezienie każdej kartki, a jeśli po jego upłynięciu kartka nie zostanie odnaleziona, karą partnera będzie pozbycie się jednego elementu garderoby. Różne szczegóły w tej zabawie można dowolnie modyfikować.
  2. Zgaduj zgadula – na początku każdy z partnerów wypisuje na karteczkach swoje fantazje erotyczne (takie, które można zrealizować w domu, np. seks na kuchennym stole czy w ulubionej pozycji). Następnie karteczki należy wymieszać i ułożyć w dwie „kupki” na stole (jedna nasza, druga partnera). W wybrany przez siebie sposób losujemy kto będzie pierwszy. Osoba na którą wypadnie musi położyć się na tapczanie, łóżku czy w innym wygodnym miejscu, po czym zawiązujemy jej oczy. W tym czasie druga osoba wychodzi z pokoju by przynieść jakiś przedmiot – musi to być coś, co partner leżący na kanapie będzie próbował zidentyfikować za pomocą węchu, smaku, czy dotyku. Następnie dotykamy partnera tym przedmiotem, lub wkładamy do ust, podkładamy pod nos, zależnie od rodzaju wybranego przedmiotu (może to być np. listek, kawałek materiału, zapachowa świeczka, owoc, balsam itp.). Jeśli zgadnie co to takiego, losuje karteczkę i wykonuje zapisane na niej zadanie, jeśli nie zgadnie, dostaje karę (klaps lub pozbycie się ubrania, albo inna wybrana przez Was), a jedna z jego kartek ląduje w koszu.
  3. Kuszące historie – zabawa polega na wzajemnym kuszeniu i próbie nakłonienia partnera do dotknięcia swojej partnerki (i odwrotnie). Siadacie naprzeciwko siebie w taki sposób, by nie stykać się żadną częścią ciała. W ustalonym czasie, np. 3 minut, pierwsza osoba opowiada jakąś erotyczną historię lub mówi o swoich pragnieniach miłosnych, lecz musi to robić w taki sposób, by partner nie mógł się powstrzymać i dotknął osobę, która opowiada. Ta natomiast używa w tym celu wszelkich możliwych sposobów – mowy ciała, gestów, zalotnych spojrzeń, może też dotykać swoich intymnych miejsc – wszystkie chwyty dozwolone, byle sprowokować partnera, by się na ciebie rzucił. Jeśli nie wytrzyma i rzeczywiście cię dotknie, otrzymuje karę (ustalacie ją wcześniej), a ty prosisz o masaż w taki sposób, na który masz ochotę. Następnie role się odwracają.
  4. Dominacja – na początek przygotujcie dwie kostki do gry i wybrane przez siebie żetony (mogą to być jednogroszówki, kapsle, korki od wina itp.). Rzucacie kostkami na przemian, a ten kto wyrzuci większą ilość oczek pobiera jeden żeton. Gdy wszystkie żetony zostaną rozdane, próbujecie odkupić od siebie żetony za ustaloną „stawkę”, np.:

– 1 żeton – masaż ustami wykonany przez partnera;

– 2 żetony – pieszczoty rękoma;

– 3 żetony – seks w wybranej pozycji;

– 4 żetony – dominacja – stajesz się tym, kto dominuje i dlatego przez najbliższą godzinę partner spełnia wszystkie twoje erotyczne zachcianki

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *