Strona Główna » Moda » Jeansy damskie, jak je dobrać do figury?

Chcesz stworzyć różnorodne stylizacje? Koniecznie musisz mieć  w swojej szafie przynajmniej jedne, idealnie skrojone jeansy damskie! Jeżeli chcesz je odpowiednio dobrać, najpierw musisz określić jaką masz figurę. Jeśli masz z tym problem, przeczytaj nasz artykuł!

Jest aż 12 typów figury damskiej. Jednak najważniejsze są 3 najpopularniejsze:

Jabłko

To sylwetka, którą posiada największa ilość Pań. jej cechą charakterystyczną jest szeroka klatka piersiowa, i dość obfity biust, a także delikatne nadgarstki a do tego silne, dobrze zbudowane ramiona. Plecy też są szerokie, dlatego trudno mówić przy te figurze o lekkim wyglądzie. Przy tej figurze, nawet bardzo szczupłe Panie będą miały uwydatniony brzuszek a także brak wcięcia w talii. Mogą się one za to pochwalić płaskimi pośladkami i szczupłymi nogami, bo tam nie będzie się odkładał niechciany tłuszcz.

Klepsydra

Wymarzona, kobieca sylwetka. Panie o tej figurze przyciągają wzrok panów nawet wtedy, gdy mają nadmiar ciałka. Klepsydry mają ciało o idealnych wręcz proporcjach. Talia jest BARDZO wyraźnie zaznaczona, a ramiona i biodra mają podobne wymiary. Klepsydry mogą się pochwalić fajną pupą, długimi nogami no i  przede wszystkim tą wąska talią!

Gruszka

To figura, którą może posiadać i szczupła, i bardziej krągła kobieta. W starożytności, gruszki były obiektem pożądania. Wprawdzie po dziś dzień nikt nie dowiódł, że kobiety z szerokimi biodrami są bardziej płodne i łatwiej jest im rodzić dzieci, ale takie panowało przekonanie w tamtych czasach. Figura gruszki charakteryzuje się długimi rękoma i wąskimi barkami oraz ramionami. Jako, że tłuszcz nie odkłada się u gruszek w tych miejscach, okolice te są bardzo zgrabne. Jednak niewielki biust , a do tego szczupłe ramiona i wąskie barki podkreślają i tak już szerokie biodra, która przez tą różnicę w wymiarach wydają się być jeszcze większe.

 

Wiesz już jaką masz figurę? Dobierz do niej  jeansy damskie!

Jeansy z prostą nogawką

Dalej najpopularniejszy model, i zdecydowanie najbezpieczniejszy bo w takich spodniach dobrze jest kobiecie o każdym rodzaju figury. Idealne jeansy dla Pań, które mają szersze biodra a do tego obfite łydki. Przy nieco wystającym brzuszku , wystarczy pokusić się o model z podwyższonym stanem jeansy na pewno będą leżały idealnie. Jeansy damskie z prostą nogawką mogą również bardzo wydłużyć nogi, dlatego sprawdzą się też u Pań o niskim wzroście. Dodatkowo można także optycznie je wyszczuplić, jeżeli wybierzemy model w ciemnym kolorze, bez zbędnych przetarć.

Rurki

Zawsze modne, ale niestety nie do każdego rodzaju figury pasują. Są mocno dopasowane w biodrach oraz w samej talii. Podobno, to idealne spodnie dla kobiet, które mają figurę klepsydry. Tym bardziej, jeżeli mogą się one pochwalić długimi nogami – koniecznie zgrabnymi – a w dodatku wąską talią. Chociaż Panie o okrąglejszych kształtach też mogą sobie na nie pozwolić- o ile są proporcjonalnie zbudowane. Ten rodzaj spodni również idealnie maskuje brzuszek, o ile mają one wyższy stan.

Rozszerzana nogawka

W talii i biodrach – dopasowane. Nogawki są proste, ale od kolana nieco się rozszerzają. Nie, nie są to tradycyjne dzwony, ale są do nich nieco podobne krojem. To świetne spodnie dla Pań, które mają masywne łydki. Idealnie odwrócą od nich uwagę, która skupi się raczej na udach czy talii.

Biodrówki

Z tym modelem spodni trzeba uważać. Do biodrówek w zasadzie trzeba by mieć idealną figurę, bo zakładając je można podkreślić wszelkie niedoskonałości. Wystający brzuszek – nie da się go ukryć. A w dodatku biodrówki skracają optycznie nogi.

 

Każda kobieta może dobrać do figury odpowiednie jeansy damskie. Wystarczy, że zastosuje się do naszych rad!

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *