Strona Główna » Związki i sex » Pomysły na randkę – gdzie się na nią wybrać?

Pomysły na randkę – gdzie się na nią wybrać?

Dopóki zależy wam wyłącznie na spędzaniu wspólnego czasu, a nie na dodatkowych emocjach związanych z miejscem, czy z tym co można robić na randce, nie zastanawiasz się szczególnie nad tym, gdzie ten wspólny czas spędzicie. Ale przychodzi taki moment, kiedy nie macie już ochoty wyłącznie siedzieć na kanapie, przed telewizorem, i chcielibyście wybrać się razem w jakieś ciekawe miejsce. Mamy dla ciebie pomysły na randkę, które na pewno spodobają się twojej partnerce czy partnerowi. Zwłaszcza, jeśli już znacie swoje upodobania, a szczególnie jeśli podzielacie też swoje pasje. Gdzie wybrać się na randkę, by była ona niezapomniana? Zdradzamy wam kilka patentów.

Pomysły na randkę dla nieustraszonych

Oboje zawsze marzyliście o tym, by przełamywać swoje lęki? Może właśnie temat randki jest do tego dobrą okazją. Razem zawsze łatwiej – macie wsparcie tej drugiej osoby. A tym fajniej, jeśli podzielacie swoje lęki. Wspólne realizowanie marzeń, zbuduje między wami wyjątkową więź, być może nawet nierozerwalną. Jak więc walczyć ze swoimi słabościami, a przy okazji spędzić miło czas na randce? Co warto robić? Gdzie się wybrać?

  • lot balonem – choćbyś nie wiadomo jak bardzo bał się, czy bała wysokości, taki lot zrobi na tobie ogromne wrażenie. Są to emocje nie do opisania, nastrojowa atmosfera, a może i okazja do pierwszego pocałunku? Jeśli boisz się wysokości, walcz ze swoim strachem powoli. Nie zaczynaj od razu od skoku na bungee czy też ze spadochronem, bo to może sprawić, że będziesz bać się jeszcze bardziej, a i wspólna randka nie będzie dla ciebie najlepszym wspomnieniem. Ale taki lot balonem, czy też wjazd wyciągiem na skocznie, i wspólne podziwianie niezwykłych widoków, to naprawdę jest COŚ. Boisz się o koszta? Możliwość? Teraz spędzanie czasu w ten sposób jest na tyle modne, że tak naprawdę każdy może zaplanować tak przygodę, i wystarczy to zrobić na około dwa tygodnie wcześniej. Oczywiście może okazać się, że nawet po opłaceniu wszystkiego nie uda się wam polecieć w wyznaczonym terminie, bo wszystko zależne jest od pogody – czyli mówią dokładniej  – od warunków atmosferycznych, ale w takich przypadku po prostu wasz termin zostanie przesunięty na inny czas. A sama wyprawa będzie trwała kilka godzin, choć sam lot to zwykle około 60 minut.
  • szybka jazda sportowym autem – to często większa frajda dla faceta – kobieta za to, może mieć okazję przełamania swojego lęku. Oczywiście nie możesz od niej oczekiwać, że skoro boi się szybkiej jazdy, to po jednej takiej randce nagle pokocha pędzące z prędkością światła auta, jednakże na pewno przełamie swoją słabość zwłaszcza wtedy, gdy będzie chciała zrobić tobie przyjemność.
  • a może wspinaczka? Jeśli jesteście miłośnikami aktywności fizycznej, to taki scenariusz na randkę sprawdzi się wręcz idealnie. I to znów będzie okazja do pokonania swoich lęków – mowa tutaj oczywiście o lęku wysokości. Może nie warto od razu pozwalać sobie na wyprawę w góry, a lepiej skorzystać po prostu ze skałek wspinaczkowych – wszystko jest do przemyślenia, jednakże pomysł na pierwszą randkę jest zacny.

Pomysły na randkę dla tradycjonalistów

Nie każdy przecież lubi ekstremalne przygody. Dlatego warto mieć w zapasie też pomysły na bardziej tradycyjną, a przy okazji romantyczną randkę. To nieprawda, że w trakcie tradycyjnej randki musi wiać nudą. Tak naprawdę to wy budujecie napięcie, i wy sami też tworzycie atmosferę, istotne są jednak też wszelkie dodatki, oraz samo miejsce takiego spotkania. Pierwsza randka rzadko odbywa się w domu któregoś z was. Zaplanujcie więc choćby romantyczną kolację w restauracji. Chociaż tak naprawdę, przyjemnie może być nawet wtedy, gdy wybierzecie się na przysłowiowe piwo, do ulubionego pubu. Ważne, by gusta muzyczne prowadzących taką knajpkę odpowiadał wam obu.

Fajnym pomysłem na tradycyjną randkę – ale w  terenie – jest piknik. Tym lepiej, jeśli wszystkie smakołyki będą przygotowane własnoręcznie. Wystarczy jakaś sałatka, trochę kanapek, albo koreczki – wszystko, co można zjeść na zimno. No.. chyba, że jesteście na tyle kreatywni, że zamierzacie się zaopatrzyć w coś, co może podgrzać wasze potrawy – tym lepiej, ale takie udogodnienia naprawdę nie są koniecznie. Już samo miejsce zrobi fajny klimat, i randka ma szansę stać się jedną z fajniejszych.

A kiedy już poznacie się na tyle, że nie boicie się zapraszać tej drugiej osoby do siebie, może warto zaplanować taką romantyczną kolację we własnym domu? Kilka świec, trochę płatków róż – i koniecznie bukiet kwiatów na stole, który ona będzie mogła sobie później zadbać. Ulubione wino, nastrojowa muzyka, i koniecznie własnoręcznie przygotowane potrawy. Kobiety zwykle lubią gotować, ale niezwykłą przyjemność sprawia im możliwość skosztowania czegoś, co ugotował dla nich ich potencjalny partner. To przecież wyraz troski, zabiegania o drugą osobę, a właśnie takie małe, niby niewiele znaczące gesty, budują prawdziwą, gorącą atmosferę, i sprawiają, że zalewa nas może endorfin.

A może zorganizujecie sobie domowe kino? Zwłaszcza, jeśli macie ochotę się poprzytulać. Nie potrzebne będą wam wtedy dodatkowe pary oczu. Wystarczy wypożyczyć jakiś fajny film, ogarnąć sobie paczkę chipsów, popcorn, i colę, usiąść pod ciepłym kocem i przenieść się do własnego kina. To naprawdę fajny sposób na spędzenie wspólnego czasu, choć niby taki banalny. Ale to właśnie te zwyczajne, pozornie niczym nie wyróżniające się momenty, budują prawdziwe szczęście i pomagają poczuć niezwykłą więź.

Jak widzisz, pomysłów na randkę może być całkiem sporo. Wystarczy tylko odrobina kreatywności. Bo wszędzie, w każdym miejscu i w każdej sytuacji można spędzić niezapomniany czas. Dlatego puść wodzę fantazji, zastanów się co sprawiłoby największą frajdę twojemu partnerowi, czy partnerce, i wykorzystajcie czas wspólnej randki jak najlepiej. Tak, żeby chciało się wam umawiać na kolejną randkę, a później jeszcze jedną, i tak do końca waszych dni!

Autor: mamnatosposob-admin
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *