Strona Główna » Związki i sex » Jak zrobić malinkę?

Jak zrobić malinkę?

Czy malinka jest obciachem? Jak zrobić malinkę dobrze, by nie sprawić bólu i nie spowodować zbyt mocnego siniaka? Na te i inne pytania pragniemy dziś postawić odpowiedź! Choć niepozorna i często niedoceniana, mała malinka może odznaczyć się dużym potencjałem! Jest niewątpliwie zarezerwowana jako znak kochanków i szaleńczej namiętności.

Warto spróbować

Zanim podpowiemy Wam jak zrobić malinkę, zastanówmy się skąd wzięła się malinka? Nikt nie wie do końca jak to się zaczęło i skąd w ogóle taki pomysł, by na ciele partnera pozostawiać zaczerwieniony ślad, nazywany powszechnie malinką. Każdy, mniej lub bardziej doświadczony, wie doskonale, skąd się wzięła i co musiało być tego powodem. Zauważając u kogoś na szyi charakterystyczny czerwony ślad, ciężko ukryć nam czający się pod nosem figlarny uśmieszek. Nie każdy myśli o tym jak o czymś, co wypada pokazywać i chwalić się tym. Malinka jest bowiem sygnałem dla innych, że jej potencjalny właściciel nie stroni od miłosnych ekscesów, że ma coś „na sumieniu”, a jego życie intymne nie wieje nudą. Samo pokazywanie i obnoszenie się z tym miłosnym znakiem, a nie maskowanie go, może świadczyć o dużej pewności siebie i chęci podzielenia się ze światem, że jest się szczęśliwym i wyzwolonym wobec własnej namiętności.
Choć zdania są podzielone i dla niektórych malinka powyżej wieku młodzieńczego jest czymś obciachowym, wielu zastanawia się jednak, jak prawidłowo się do tego zabrać, jak zrobić malinkę, by obie strony były zadowolone i nie żałowały. Szczególnie ci, którzy nigdy wcześniej nie doświadczyli okazji, by malinkę wykonać na szyi swojego partnera, powinni czym prędzej spróbować!

Czytaj też : jak kupić najlepszy wibrator?

Jak zrobić malinkę i gdzie?

Zaletą malinki jest to, że bez problemów można ją wykonać praktycznie wszędzie. Czy to w domowym zaciszu, w kinie czy na stronie jakiejś imprezy – pomysłów i okazji jest cała masa! Dlaczego to takie proste? Ponieważ bez wątpienia umie ją zrobić każdy, gdyż każdy posiada do tego warunki, a także jest to niebywale szybka technika w porównaniu do innych miłosnych praktyk.
Pytanie, jak zrobić malinkę i gdzie, nie kończy się tylko i wyłącznie na okolicznościach jej wykonania. Kto powiedział, że miejsce malinki jest tylko i wyłącznie na szyi? Można ją równie dobrze zrobić niżej, na dekolcie, na biuście czy brzuchu, wieńcząc dzieło pośladkiem. Te malinki z pewnością będą tymi bardziej intymnymi, tylko do wiadomości ich właściciela i wykonawcy. Również liczba malinek stanowi pole do popisu. Kto powiedział, że wystarczy jedna? Burzliwa, namiętna noc może zaowocować całą armią tych miłosnych siniaków!
Jak zrobić malinkę, by była ładna, okrągła i nie przypominała drastycznego siniaka? Po pierwsze należy być delikatnym i nie przesadzać. Pocałunkami znajdź odpowiednie miejsce na ciele partnera, pamiętaj by był to obszar miękki i wrażliwy. Ułóż usta na kształt litery „o”, ale nieco szerzej i przytnij je do ciała. Teraz wystarczy zacząć delikatnie ssać. Zasysając możemy w międzyczasie pozwolić sobie na pieszczenie dłońmi partnera tak, by robienie malinki nie przeobraziło się w nudną chwilę oczekiwania na dalsze posunięcia. Już po kilku chwilach malinka powinna być gotowa!

Malinka też może wymagać gry wstępnej!

Nie zapomnijmy także o odpowiednim nastrojeniu chwili! Jak zrobić malinkę, by ta krótka chwila stała się ekscytującym przeżyciem dla obojga partnerów? W zależności od sytuacji, warto dodać całemu zabiegowi nieco pikanterii. Można pociągnąć wybranka za rękę w zatłoczonym miejscu i udać się do ustronnego miejsca, wyszeptać parę gorących słów, po czym przystąpić do dzieła. Można także w czasie namiętnych pocałunków na kanapie przed telewizorem delikatnie, acz stanowczo ująć faceta za żuchwę, zdecydowanym ruchem odchylić jego głowę, a następnie obsypać jego szyję serią rozkosznych buziaków, zakończonych malinką.

Dla dociekliwych

Jeśli zastanawiacie się, czym tak naprawdę jest malinka i czy nie powoduje jakichkolwiek skutków zdrowotnych, naturalnie pędzimy z odpowiedzią. Malinka to nic innego, jak delikatny siniak, z tą różnicą, że od tego tradycyjnego, powstałego na skutek obicia czy uderzenia, malinka powstaje poprzez ssanie, które prowadzi do lekkiego przekrwienia. Dalszy mechanizm powstawania zaczerwienienia jest taki sam, jak w przypadku typowego krwiaka. Malinka utrzymuje się średnio do tygodnia, potem naturalnie zanika, aczkolwiek nie jest to norma i zależy od organizmu i tego, z jakim zaangażowaniem została wykonana.

Jak usunąć malinkę?

Jeśli natomiast niefortunnie dla nas staliśmy się posiadaczami malinki, i zastanawiamy się jak usunąć malinkę, mówi się, by takie miejsce potraktować kompresem ze sodą, czosnkiem i oliwą lub octem. Można również spróbować zatuszować miejsce pudrem lub podkładem. Najlepiej jednak pozostawić malinkę zasłoniętą, jeśli znajduje się w takim miejscu, że nie stanowi to problemu.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. Wojtke napisał(a):

    BARDZO DOBRY PORADNIK <3 DZIEKUJE BARDZO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *