Strona Główna » Związki i sex » Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Drogie Panie! Jesteście wspaniałe, ale nie idealne. Macie swoje wady tak samo jak mężczyźni. Pytanie tylko czy jesteście tego świadome, bo o naszych stale nam przypominacie .

  • Spokój, rzecz święta – Tak jest, mężczyzna potrzebuje czasu dla siebie i kropka. Po ciężkim dniu w pracy Wy drogie Panie lubicie się wygadać i to jest jak najbardziej ok. Jednak facet inaczej radzi sobie ze stresem. Nie bierzcie tego do siebie. To nie znaczy, że już mu na Was nie zależy. Dajcie mężczyźnie odpocząć, a zobaczycie, że gdy upora się z problemem, sam do Was przyjdzie.
  • Zbędna tapeta – Wiadomo, że wygląd jest ważny. Stanowi on kluczową rolę, jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie. Dopiero potem przychodzi odkrywanie wewnętrznego piękna. Nic jednak nie odstrasza mężczyzn bardziej niż za dużo makijażu/sztucznej opalenizny. Już od początku naszej znajomości chcemy wiedzieć jak wyglądacie naprawdę żeby potem któregoś dnia nad ranem się nie przestraszyć, gdy zobaczymy Was w naturalnej odsłonie. Makijaż jest po to by podkreślać Wasze atuty a nie domalowywać nowe. Masz piegi – pokaż je, na pewno znajdzie się ich amator. Bo chyba ostatecznie chcecie być komplementowane za to, jakie naprawdę jesteście, prawda?
  • Jedna opowieść naraz – Męską percepcję można porównać do trasy: od punktu A do punktu B. Między punktem A i B są też inne, ale jest to najkrótsza trasa. Tak samo jest, gdy opowiadamy jakąś historię. Nie „odbijamy na boki”, trzymamy się tematu i każdą opowieść potrafimy zamknąć w maksymalnie kilkunastu minutach. Z kolei kobiety mają z tym wyraźny problem. Prawie każda Wasza historia, nawet ta najprostsza jak wyprawa po bułki, ma tyle wątków pobocznych, że facet po prostu traci nią zainteresowanie i przestaje słuchać. Skończ opowiadać jedną historię, przejdź do drugiej, ale wszystkie naraz są nie do zniesienia. Oto dobry przykład na to, czego mężczyźni nie lubią w kobietach.
  • Nie dociekaj, miła nie dociekaj – Wiecie, dlaczego mężczyźni nie wiedzą, o czym rozmawiacie, gdy jesteście tylko w swoim gronie? To proste, bo macie swoje tajemnice. Podobnie jest z facetami, też poruszamy takie tematy, o których potem nie chcemy z Wami rozmawiać. Różnica polega na tym, że mężczyźni nie przepytują swoich wybranek, bo szanują, ze to są Wasze sprawy. Dajcie nam wolną rękę w tej kwestii, – jeżeli będziemy chcieli Wam o czymś opowiedzieć, na pewno to zrobimy.
  • Pośmiejmy się razem – Jesteśmy razem na imprezie i Twój makijaż jest subtelny (czyt. Zbędna tapeta), więc decyduje się do Ciebie podejść. Następną rzeczą, jaką będzie w Tobie oceniać jest poczucie humoru. Jeżeli po kilku żartach mężczyzna nie zobaczy choćby cienia uśmiechu to raczej nie będzie drugiej szansy na zrobienie dobrego wrażenia. Żaden mężczyzna nie chce mieć przy swoim boku ponurej kobiety. Nawet, jeżeli żarty są słabe, nie stój posępnie bez żadnej reakcji. Powiedz mu o tym i opowiedz swój. Wspólny śmiech zbliża i daję pewność, że w przyszłości nie będzie między Wami nudy.
  • Cios poniżej pasa – Zdarza się tak, że Twój partner ma gorszy dzień, zjadł coś co mu zaszkodziło lub po prostu zżera go stres. Wspomniane przykłady mogą mieć wpływ na jego „wystąpienie” w Waszej sypialni. Bywa tak, że nawet najlepsze show okazuje się klapą. Teraz Wasza pora żeby wydać recenzję. Nasza rada – nie róbcie tego! Nie pomoże mówienie, że nic się nie stało ani poklepywanie po plecach. W żadnym wypadku i pod żadnym pozorem nie reagujcie śmiechem lub szyderstwem. To może zniszczyć Waszą relację w oka mgnieniu. Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Właśnie tego. Zapamiętajcie to do końca życia.
  • Tak nie wypada – Równość kobiet i mężczyzn to podstawa naszej obecnej cywilizacji. Jednak wiele z Was Drogie Panie zrozumiało wspomnianą równość na opak. W tym wszystkim nie chodzi o to byście stały się nami! Zachowajcie swoją kobiecość, bo to ona nas do Was przyciąga. Subtelność, urok, delikatność to Wasze największe atuty w walce o męskie serce. Dlatego też nie zachowujcie się jak my, nie bluźnijcie, nie plujcie na chodnik niczym piłkarz w trakcie meczu. Kobieta nawet w męskim garniturze wygląda seksownie, ale pamiętajcie, że to zwiewne sukienki i bluzki na ramiączkach pokazują Waszą kobiecość. Nie zakrywajcie się przed nami, ostatecznie trzeba pamiętać, że mężczyźni są wzrokowcami.

To oczywiście nie wszystkie rzeczy, które nas w Was irytują ale jak śpiewał James Brown, „This is a man’s world, this is a man’s world but it would be nothing, nothing without a woman or a girl”. Same widzicie, że wszystkie te niedoskonałości ostatecznie nie mają znaczenia, bo bez Was nie byłoby powodu by rano wstać z łóżka.

Autor: Grzegorz Adamski

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *