Strona Główna » Związki i sex » Czy ja mu się podobam? Po czym to poznać? Sprawdź!

Czy ja mu się podobam? Po czym to poznać? Sprawdź!

Kiedy poznajesz nowego faceta i jesteś nim zainteresowana, zaczynasz się zastanawiać nad odpowiedzią na pytanie : czy ja mu się podobam? Mężczyźni podobno są prości w obsłudze, i tak naprawdę wystarczy ich dobrze obserwować, żeby wiedzieć o czym myślą. Ale czasami, ich skróty myślowe potrafią zaskoczyć nie jedną kobietę. No cóż, nie ma ludzi wszechwiedzących. Oczywiście nie zapytasz wprost, wolisz się domyślać. Na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę? Kiedy możesz mieć pewność, że faktycznie mu się podobasz?

Czy ja mu się podobam?

Skoro przyszedł czas na zadanie sobie tego pytania wygląda na to, że wpadłaś. Jeśli jesteś zainteresowana chłopakiem będzie Tobie zależało, żeby i on zwrócił na ciebie uwagę. Najłatwiej dowiedzieć się czy ciebie lubi pytając o to wprost. Faceci raczej są szczerzy i jeśli pytanie będzie dla nich niewygodne to albo nie odpowiedzą na nie wcale, albo usłyszysz zadowalającą odpowiedź. Sęk w tym, że nie koniecznie muszą sprecyzować w jaki sposób cię lubią. Bo mogą traktować cię jak najlepszą kumpelę, albo liczyć tylko na szybki numerek. Ale może się tez okazać, że tak naprawdę bardzo podobasz się swojemu wybrankowi i jest gotowy na poważniejszą relację. Dlatego jeśli masz odwagę, zaryzykuj to pytanie.

Rozmowa

Jak dużo ze sobą rozmawiacie? To podstawowy czynnik, który pozwala nawiązać silną relację między dwojgiem ludzi. To dzięki rozmowie się poznajecie, i rodzi się między wami więź. Zwracaj uwagę na to, jak z Tobą rozmawia. Czy robi to na silę, czy stara się z całych sił podtrzymać rozmowę.

Oczywiście nie spodziewaj się, że krótkie pytanie: co słychać, oznacza od razu, że jest  w tobie bez pamięci zakochany. Jednak jeżeli pyta czy wszystko ok, nawet codziennie, to już coś znaczy.

Zdarza się tak, że facet potencjalnie nie jest zainteresowany na początku kobietą. Ale to się zmienia z czasem, gdy dużo ze sobą rozmawiają i lepiej się poznają. I nagle dziewczyna, która nie wpisywała się w jego gusta wizualnie, zaczyna mu się podobać. Dlatego nawet jeśli podejrzewasz, że nie trafiasz w jego gust, nie poddawaj się (oczywiście, jeśli Tobie zależy). Twoja cierpliwość prawdopodobnie zostanie nagrodzona.

Nie wstydzi się Ciebie

Albo.. za Ciebie. Jeżeli idziesz na jakąś imprezę, i się na niej spotykacie, to jest bardziej niż pewne, że bawią się tam też wasi znajomi – niekoniecznie wspólni. Ale faceci to wzrokowcy. Lubią oceniać. Jeżeli on podchodzi do Ciebie, i zagaduje, nie zważając na to, co powiedzą kumple, możesz być pewna, że mu się podobasz.

Uśmiech, zdradza wszystko

Dodatkowo jest też świetnym poprawiaczem nastroju. Jeżeli uśmiecha się do Ciebie dużo, nawet bez powodu, gdy tylko skieruje na ciebie swój wzrok, na pewno mu się podobasz.

Jest zawsze, wszędzie, i na wszystko się zgadza

Każda kobieta, chce mieć faceta, który ma swoje zdanie. Ale też lubi mieć świadomość tego, że jest wstanie zaakceptować to jej. Jeśli gość na wszystko się zgadza – i to z uśmiechem. Chce Tobie we wszystkim pomagać, jest przy tobie zawsze i w sumie nawet czyta w Twoich myślach i proponuje Tobie pomoc, zanim go o nią poprosisz, to znak, że chce się o ciebie troszczyć. Różnie można to zachowanie rozpatrywać, ale w większości przypadków oznacza to również, że zdecydowanie mu się podobasz, i mu na tobie zależy.

Zazdrośnik

No cóż.. podobno nie ma miłości bez zazdrości. Stara to prawda. Ale jakże istotna. Jak nie jest zazdrosny, znaczy, że mu nie zależy. I nie ma to nic wspólnego z zaufaniem, bo jeśli podobasz się facetowi a rozmawiasz właśnie z jakimś przystojnym mężczyzną, który ewidentnie ma na Ciebie ochotę, to ZAWSZE będzie zazdrosny – oczywiście jeśli naprawdę mu na Tobie zależy.

Jest jak superman

Wszystkie umie, wszystko ma, wszystko może zdobyć. Przechwala się? Trochę to słabe. Ale jeśli robi to w subtelny sposób i po to, żeby Tobie zaimponować, to na pewno ma w tym swój cel. Możesz się tylko domyślać, jaki

Sarkazm, to jego drugie imię?

Czasami może nawet Cię przez to denerwuje? Ale przecież kto się czubi, ten się lubi. Nie przejmuj się tym, a raczej pomyśl, że skoro próbuje w taki sposób zwrócić na siebie twoją uwagę, to na pewno mu się podobasz.

Słucha.. ale czy słyszy?

O rozmowie już pisaliśmy. Że jest ważna, i jak jest ważna. Jeżeli jednak dodatkowo okazuje się, że on zawsze pamięta każdy, nawet najmniejszy szczegół waszej poprzedniej rozmowy – tym lepiej. Słyszy – czyli jest zainteresowany. Wyłapuje każdą nową informację. Koduje ją na kartach swojej pamięci i przechowuje. To dobrze.

Wspólni znajomi, to też wyrocznia

Fajnie, jeżeli są. Nawet jeśli na początku każde z was ma własne grono znajomych, to z czasem z pewnością się to zmieni. Zwłaszcza, jeśli mieszkacie gdzieś blisko siebie. Jeśli mu się podobasz, on będzie szukał kontaktu z tobą. Z pewnością częściej spotka się z kumplami w nadziei, że znajdzie tam również Ciebie.

Zwróć też uwagę na to, czy ich o ciebie wypytuje. To istotny znak mówiący o tym, że jest Tobą zainteresowany.

Nie ma tematu innych kobiet

To takie naturalne w zasadzie, chociaż kobiety często o tym nie wiedzą. Bo one rozmawiają o innych facetach nawet w obecności tego, który im się podoba. On jednak tego nie zrobi. Skupi uwagę i wzrok na tobie. Jeżeli podobasz się facetowi, będziesz dla niego najważniejsza.

Przyjrzyj się jego zachowaniom. Bo to one powiedzą tobie, czy jest tobą zainteresowany, czy też nie, oraz w jakim sensie. Musisz być jednak ostrożna w osądach, by nie wyobrazić sobie zbyt wiele.

Czy ja mu się podobam? Może warto przestań zadawać sobie to pytanie, i spytać jednak u źródła? To dość ryzykowne, a z drugiej strony, czy warto tak długo się łudzić? Jeśli otrzymasz odpowiedź, będziesz wiedziała czy skupić się na kimś innym, czy bardziej zawalczyć, bo warto.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *