Strona Główna » Związki i sex » Dlaczego jestem sama? 10 błędów popełnianych przez kobiety

Wciąż zadajesz sobie pytanie: dlaczego jestem sama? Dlaczego jestem samotna, podczas gdy wszyscy dookoła mają już swoje drugie połówki? Nie wiesz co robisz źle? Oto 10 najczęstszych błędów popełnianych przez kobiety. Sprawdź czy któreś z tych zachowań nie zdarza się i Tobie!

Para

1.DLA CIEBIE WSZYSTKO! Skoro mi na nim zależy to niby czemu mam to ukrywać? Rzucam dla niego wszystko, jestem na każde jego wezwanie, spełniam każdą jego zachciankę! Nic i nikt inny się nie liczy! On na pewno to doceni. BŁĄD. On tego nie doceni, ale na pewno zechce to wykorzystać.

2. ŻADNYCH TAJEMNIC! Kochamy się! Czemu mielibyśmy mieć przed sobą jakieś tajemnice? Opowiedz mi o sobie wszystko, a ja opowiem Ci jaką biegunkę miałam wczoraj. I jak strasznie wrastają mi włoski po ostatniej depilacji. I o tym jak bardzo zranił mnie mój eks. A gdy nie ma Cię obok mnie, będę wysyłać Ci smsy z częstotliwością 4/h. Przecież musisz być na bieżąco z tym co robi Twoje słoneczko! Czekaj… czemu jesteś zamyślony? O czym myślisz?! CZEMU NIGDY MI O NICZYM NIE MÓWISZ?!

3. KTO ZRZĘDZI? JA ZRZĘDZĘ?! Jesteś mistrzem monologów? Głośnych i aż kapiących od emocji? Następnym razem, gdy znów zaświta Ci w głowie pytanie: dlaczego jestem sama? Sama sobie odpowiedz. Najlepiej godzinnym monologiem, w którym wypomnisz sobie wszystkie błędy popełnione w przeciągu kilku lat. Najlepiej te drobne i bez znaczenia. W stylu: gdy byłam na zakupach w maju zeszłego roku, obejrzałam się za brunetem, takim z brodą… Po kilku takich sesjach, może zrozumiesz dlaczego faceci nie znoszą zrzędzenia, wypominania i długich przemówień, których tematem przewodnim jest pierdoła.

4. JAK TO NIE WIEDZIAŁEŚ? Przecież nie odzywałam się do Ciebie przez 2 godziny i miałam TĄ minę. Powinieneś był zrozumieć, że chciałam żebyś wtedy otworzył mi drzwi od auta. Jak to nie wiedziałeś, że chciałabym byś zabrał mnie do kina? Przecież wysłałam Ci filmik ze zwiastunem tamtego filmu!!! TY NIC NIE ROZUMIESZ i WCALE SIĘ NIE STARASZ! To ja mam Ci tłumaczyć o co mi chodziło? Sam byś zrozumiał, gdyby Ci na mnie zależało!

5. JAK TO CHCESZ MIEĆ ŻYCIE POZA ZWIĄZKIEM? Chcesz wyjść z kolegami na piwo? Świetnie, idę z Tobą! Dlaczego nie chcesz mnie zabrać na ryby z Twoim tatą? Masz przede mną coś do ukrycia? ZNUDZIŁAM CI SIĘ?

6. NIE MAM SWOICH ZAINTERESOWAŃ. A niby dlaczego miałabym je mieć? Ty jesteś moim hobby, pasją i inspiracją! Wiele kobiet popełnia ten błąd i wraz z pojawieniem się na horyzoncie nowej miłości, rezygnuje z całego swojego dotychczasowego życia. Tymczasem mężczyźni kochają kobiety z zainteresowaniami!

7. Będę Ci MATKĄ, żoną i kochanką. Ale tak przede wszystkim to matką! Wyprasować Ci? Posprzątać? Ale najadłeś się już misiaczku? Może Ci dołożę? Ubrałeś się ciepło? Może założysz kalesony dziubeczku? Nie kładź się spać zbyt późno! Chcesz wyprasować sobie koszule? Kochanie, lepiej zrobię to za Ciebie! Kobieto… nie myl troskliwości z matkowaniem! Tak jak troska jest naturalnym elementem związku, tak matkowanie zabija wszelką namiętność.

8. KIEDY ŚLUB? Wiesz… Marek kupił Kaśce taki piękny pierścionek! Wiesz… wszyscy dookoła się zaręczają tylko nie my! Kochanie, zobacz! Cóż za zbieg okoliczności, czy to nie jubiler??? Może wstąpimy i poszukamy pierścionka zaręczynowego dla mnie?! Będziemy mieli piękne dziecko! Co tam jedno, całą gromadkę dzieci! Prosta droga, by zniechęcić do siebie faceta. Po kilku miesiącach znajomości zaczynasz mówić o ślubie, weselu i gromadce dzieci? Możesz już pomachać swojemu eks facetowi, który właśnie ucieka w siną dal… NIKT nie lubi desperatek!

9. A MÓJ BYŁY… zarabiał więcej, pachniał lepiej, a w łóżku to dopiero się działo! Wiesz, Mirek kupił Jolce samochód. A Ty CO? Rower mi kupiłeś… Zastanawiasz się jak zniechęcić do siebie chłopaka? Twórz porównania. Im bardziej niekorzystne dla niego, tym lepiej! Uwaga, zestawienia z byłym facetem, działają najlepiej! Nawet najbardziej zakochany facet tego nie wytrzyma.

10. KRYTYKA W RAMACH MOTYWACJI. Jak to mam go chwalić? Jeszcze spocznie na laurach…, lepiej nieustannie wytykać mu błędy, a na pewno się poprawi! Jedyne co jest pewne, to to, że facet niedługo ucieknie, gdzie pieprz rośnie. Mężczyźni potrzebują pochwał. Ich ego musi być pieszczone! Pokaż swojemu facetowi jak wysokie masz o nim mniemanie, a zrobi wszystko by spełnić Twoje oczekiwania. Niestety… kobiety postępują na odwrót, wmawiając swoim facetom jacy to są beznadziejni i nieczuli, a oni właśnie do tego dążą!

 

Wiele kobiet, zadaje sobie pytania: dlaczego jestem sama? Dlaczego nie mogę znaleźć faceta? Przede wszystkim dopatrując się problemu w swoim wyglądzie. Tymczasem problem bardzo często tkwi w kobiecym sposobie rozumowania. Jeśli chcesz, by mężczyzna Cię pokochał, najpierw pokochaj sama siebie! Szanuj się, dbaj o siebie, rozwijaj, a już wkrótce nie jeden facet legnie u Twych stóp! I co najważniejsze… bez względu na to jak bardzo będziesz zakochana, nigdy nie zapominaj o SOBIE, swoich potrzebach i zainteresowaniach!

 

 

 

 

 

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 3 komentarze

  1. Emila Kielbasa napisał(a):

    mi ten temat jest obcy.

  2. Wiola napisał(a):

    Na szczęście to mnie nie dotyczy, ale fajnie napisane, to są tak oczywiste błędy a tak często popełniane.. 😀

  3. justyś napisał(a):

    Nie popełniam żadnego z tych podpunktów a nie mogę znalezć faceta. Więc juz nie wiem co robie nie tak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *