Strona Główna » Związki i sex » Idealna kochanka – o jakiej kobiecie marzą mężczyźni?

Idealna kochanka – o jakiej kobiecie marzą mężczyźni?

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jaka jest idealna kochanka? Jakie są cechy idealnej kochanki, takiej, którą każdy mężczyzna chciałby mieć w swoim łóżku? Dowiedz się co zrobić, by Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie. O to cechy najlepszej kochanki!

Pewna siebie

Bez tego ani rusz! Jeśli chcesz, by w Twojej sypialni panowała naprawdę gorąca atmosfera, zapomnij o kompleksach. Najbardziej seksowna kobieta, to ta, która jest pewna siebie i swojego potencjału. Uwierz – dla faceta, Twoje mankamenty nie mają w łóżku żadnego znaczenia. Zapal światło i do dzieła!

Spontaniczna

Nie ma nic bardziej seksownego, od kobiety, która jest świadoma tego czego pragnie i nie boi się po to sięgnąć. Taka, która potrafi zarówno zainicjować igraszki, jak i przejąć kontrolę w ich trakcie. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, zacznij dobierać się do partnera na spacerze lub podczas wizyty u znajomych. Oczywiście dyskretnie, ta gra rozgrywa się tylko między Wami. Uwierz będzie zachwycony.

Kreatywna i otwarta

Idealna kochanka to taka, która potrafi być otwarta i kreatywna. Te cechy są szczególnie istotne dla par będących w dłuższych związkach. Otwartość w seksie pozwoli Wam uniknąć groźnej, dla par z dłuższym stażem, rutyny. Nie mówimy tu wcale o wielkich kontrowersjach; trójkątach czy swingowaniu. Wystarczy wizyta w sex shopie (lub zakupy online), można tam dostać wiele naprawdę przydatnych gadżetów: oliwki z afrodyzjakami, kajdanki, opaski, jadalna bielizna, wosk do masażu, wibrujące zabawki i wiele, wiele innych. Eksperymenty są fajne!

Skłonna do zmian

Podobno na co dzień, kobiety, które są zmienne, nieco mężczyzn drażnią. Nic dziwnego w końcu trudno im przewidzieć zmienne nastroje partnerki. Inaczej ma się sprawa w łóżku! Kochasz swojego partnera, chcesz by pożądał Cię całym sobą? W łóżku bądź kameleonem, a nigdy mu się nie znudzisz. Jeśli na co dzień jesteś skryta i cicha, w łóżku przeobraź się w wampa. Jeśli na co dzień to Ty rządzisz… spróbuj być całkowicie uległą. Pomóc może Ci zabawa w role: codziennie możesz być kimś innym. Seksowną policjantką, pielęgniarką, władczą szefową lub uległą kotką. Teraz może Ci się to wydawać śmieszne, ale uwierz… każde z tych wcieleń podnieci Twojego mężczyznę do czerwoności. A możliwości masz nieograniczone, bo role, w które możesz się wcielić nigdy się nie skończą. Spraw, by Twój mężczyzna z niecierpliwością oczekiwał spotkania z Tobą, a tak będzie, jeśli nigdy nie będzie wiedział czego tak naprawdę może się spodziewać!

Niegrzeczna

Na co dzień możesz być grzeczną dziewczynką, ale w łóżku z ukochanym mężczyzną, wyzbądź się wszelkich zahamowań. Oczywiście wszystko w zgodzie samą sobą – to jest najważniejsze, inaczej mężczyzna szybko wyczuje, że się do czegoś zmuszasz.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *