Strona Główna » Związki i sex » Jak flirtować z facetem, by zawrócić mu w głowie?

Jak flirtować z facetem, by zawrócić mu w głowie?

Podobno, faceta można bardzo łatwo rozpracować. I chyba to prawda, zwłaszcza porównując trudność rozpracowania mężczyzny, i kobiety. To właśnie dlatego, faceci często nie zauważają, że wszystkie te sygnały, które wysyła do nich kobieta to zwyczajny flirt i zaproszenie do bliższej znajomości. Zastanawiasz się jak flirtować z facetem by zwrócić mu w głowie? Może najpierw pomyśl o tym jak flirtować by zrozumiał, że to właśnie flirt? Zastosuj się do naszych rad, a na pewno zwrócisz uwagę mężczyzny, którym jesteś zainteresowana. Co zatem powinnaś zrobić?

Jak flirtować z facetem? Kilka rad!

Podobno to jak wyglądasz, mimo iż ma znaczenie, może być dla faceta mniej ważne niż to czy, i w jaki sposób z nim flirtujesz. Wygląd jest ważny, ale przeprowadzone badania udowodniły, że to, czy jesteśmy zainteresowani daną osobą, czy też nie, niekoniecznie musi świadczyć o tym, czy nam się podoba fizycznie. Bo ważniejsze jest to, czy utrzymuje z nami kontakt wzrokowy. Czy się do nas uśmiecha,  jest przy tym pewna siebie. To wszystko składa się na flirt. A to faceci lubią najbardziej. Jak flirtować z facetem, by go jak najbardziej zaintrygować?

  • utrzymuj kontakt wzrokowy – najbardziej magiczny jest uśmiech. Ale kiedyś w końcu pewnie zniknie z twojej twarzy. Wtedy masz jeszcze jedną, istotną ” broń”. Spojrzenie prosto w oczy. To taki znak, że jesteś nim zainteresowana, ale z drugiej strony tez sposób na to, żeby skupić na sobie calutką jego uwagę. Bądź pewna, że jeśli będziesz mu spoglądać głęboko w oczy, z całą pewnością przestanie się oglądać na boki. I znów wykorzystamy wyniki przeprowadzonych badań – okazuje się, że jeśli patrzycie na siebie – prosto w swoje oczy – przez przynajmniej dwie minuty, łatwiej będzie rozpalić wam wzajemne uczucie. Dlatego jeśli on naprawdę się tobie podoba, patrz mu w oczy przez cały czas, nawet jeśli on będzie uciekał wzrokiem.
  • dotyk – to też ważne. Wprawdzie faceci często od tego stronią w trakcie pierwszych spotkań. Zwyczajnie boją się, że to zostanie przez kobietę źle odebrane, i że mogą na przykłąd dostać  od niej z liścia. Ale ty wcale nie musisz trzymać rąk przy sobie. I możesz pozwolić sobie nawet na dość zuchwałe gesty, które będą dla mężczyzny jednoznaczne. To także element flirtu. Możesz go chwycić za ramię, czy objąć swoim ramieniem. Albo musnąć delikatnie jego twarz i o ile masz pewność, że nie postawi to żadnego z Was w niezręcznej sytuacji, możesz to robić nawet bardzo często.
  • udawaj niedostępną – nawet jeśli masz w sobie masę emocji, które masz ochotę z siebie wyrzucić. Jeśli naprawdę ci na nim zależy, a jednocześnie chcesz, by atmosfera była gorąca, nie dawaj wszystkiego od razu, bądź niedostępna. Zastanawiasz się dlaczego? Cóż, jeśli pokażesz się facetowi z tej strony, pomyśli sobie, że musi się bardziej postarać, by cię zdobyć, a to sprawi jednocześnie, że będzie cię pragnął jeszcze bardziej – wiadomo, że najlepiej smakuje zawsze zakazany owoc.
  • mów odpowiednio – i nie chodzi tutaj wcale o konkretne słowa czy prawienie komplementów. Jeśli zabawisz się trochę swoim głosem możesz rozgrzać faceta do czerwoności. On od razu, podświadomie wyczuje, czy jesteś nim zainteresowana, czy nie. Jeśli mówisz spokojnie, niemrawo, będzie myślał, że jesteś nim znudzona. Jeśli szybko i dynamicznie, a twój głos przybiera seksowną barwę, z pewnością polecą iskry.
  • odchyl głowę – zabawna rada?A może dziwna? Ale naukowcy przekonują nas, że kobieta, która lekko odchyla głowę w którąś stronę, a dodatkowo spogląda lekko ku górze, jest dla mężczyzny bardziej atrakcyjna niż ta, która  trzyma ją prosto. To już bardziej psychologiczna zagrywka, która jednak ma duże znaczenie w trakcie flirtu z facetem.
  • czerwony, to kolor idealny na randkę – i nie trzeba chyba mówić, że żadna kobieta, która ma czerwone włosy nie pozostanie niezauważona. A dodatkowo jeśli założysz czerwoną sukienkę, lub pomalujesz sobie usta na czerwono, tym bardziej spodobasz się facetowi. Od razu uzna cię za pewną siebie, i godną jego uwagi. Musisz jednak pamiętać, że czerwony strój będzie nie tylko sposobem na zwrócenie na siebie uwagi potencjalnego partnera ale również wbije mu do głowy, że jesteś otwarta na bliskość fizyczną. Dlatego jeśli nie zależy tobie na takim efekcie, lepiej wybierz inny kolor garderoby. Choć w czerwieni, każda kobieta wygląda zmysłowo.
  • bądź konkretna – oj wiemy, jakie to trudne. Kobiety wręcz uwielbiają rzucać jak z rękawa milionami metafor. Ale czy wiesz, że facet jest po prostu nie domyślny? On nie siedzi w twojej głowie. A w swojej nie ma słownika synonimów. Dlatego najbardziej atrakcyjna wydasz mu się wtedy, gdy zaczniesz mówić do niego konkretnie. Kiedy opowiesz o swoich oczekiwaniach, i odczuciach. Podczas, gdy kobieta oczekuje tajemnicy, i powolnego odkrywania kart, facet jednak woli mieć wszystko czarno na białym.
  • bądź sobą  – nie udawaj nikogo innego. Prawda jest taka, że nie musisz wciskać się w odchudzający pas, ani wciskać na stopy szpilek, jeśli nie potrafisz w nich chodzić. Nieważne jaki masz kolor włosów, i jakim cieniem umalowałaś oko. Musisz mieć to coś. A to oznacza u każdego mężczyzny zupełnie coś innego. Nieważne, że kobiety z którymi był do tej pory były szczupłe, a ty masz więcej ciałka – albo na odwrót. Jeśli się z tobą spotkał, to możesz mieć pewność, że mu się podobasz.

Kobiety mają skłonności do rozkładania wszystkiego na milion części. A to zupełnie bezsensowna praktyka. Jeśli chodzi o flirt, to lepiej pójść na żywioł. Nigdy nie możesz niczego zaplanować wcześniej, bo nie wiesz jak potoczy się sytuacja. Ubierz się odpowiednio, utrzymuj kontakt wzrokowy, i dużo się uśmiechaj a możesz mieć pewność, że ten facet będzie twój. Choćby na jedną noc!

 

Autor: mamnatosposob-admin
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *