Strona Główna » Związki i sex » Jak rozpoznać zdradę? Sprawdź, czy on cię zdradza!

Jak rozpoznać zdradę? Sprawdź, czy on cię zdradza!

Zawsze byliście najlepszymi przyjaciółmi, wiedzieliście o sobie wszystko, i mieliście wielką frajdę ze spędzania ze sobą czasu? A teraz coś się zmieniło? Niby macie siebie na wyciągnięcie ręki, ale czujesz jakbyście byli gdzieś daleko od siebie. Jeśli tak się dzieje to znak, że mogło wydarzyć się coś niedobrego. Nie musisz od razu myśleć o najgorszym, może to po prostu monotonia w związku, przyzwyczajenie, czy brak spontaniczności, ale warto zastanowić się też nad tym, jak rozpoznać zdradę.

Czy on mnie zdradza? Jak rozpoznać zdradę?

Tak się składa, że każdy polak przynajmniej raz w życiu pomyślał o skoku w bok. A od myśli, do czynu droga wcale nie jest daleka. Dlatego nawet jeżeli uważasz, że twój partner nie widzi poza tobą świata, to mógł jednak skręcić w złą drogę w przypadku, kiedy w wasz związek wkradła się nuda. Pomyśl  – jak często ostatnio bolała cię głowa? Znów odmówiłaś mu upojnej nocy i chwil bliskości? Mężczyzna nie potrafi poradzić sobie z ochotą na seks inaczej, jak rozładowując emocje. Jeżeli zatem jakaś kobieta zwróciła jego uwagę, mógł pozwolić sobie na mały skok w bok. No dobrze.. ale skąd masz wiedzieć, że naprawdę tak się stało? Musisz zwrócić uwagę, na pewne zachowania.

Zaczął bardziej o siebie dbać?

A do tej pory raczej nie było dla niego ważne, czy chodzi w rozciągniętych dresach? A może też rzadko zmieniał skarpetki, nie chodził do fryzjera, a na jego twarzy zawsze był minimum kilkudniowy zarost? Jeśli to się nagle zmieniło – i to bez wyraźnej przyczyny – to znak, że coś się święci.

Twoje podejrzenia powinna też wzbudzić sytuacja, w której to nagle twój partner ma więcej pracy i oczywiście nie może jej zabierać do domu, więc teoretycznie, musisz spędzać więcej czasu w biurze. A i jakaś delegacja się mu przytrafia od czasu do czasu, chociaż wcześniej nie wyjeżdżał. Jeśli tych delegacji jest teraz coraz więcej, a z pracy wraca codziennie bardzo późno, to możesz mieć pewne podejrzenia.

A może nagle twój facet wynosi regularnie śmieci? Albo chętniej niż zwykle idzie do sklepu po śmietanę, której zabrakło? Chociaż wcześniej nawet godzinna namowa i obietnica, że może przynieść z tego sklepu piwo dla siebie, nie działała? To jeszcze nic.. ważne jest, czy zabiera ze sobą telefon. Bierze go dosłownie wszędzie? Nawet do wanny? A później przesiaduje w niej godzinę, albo dwie? Wiadomo, że domowe spa to przyjemna sprawa, choć kojarzy się raczej z przyjemnością dla kobiety, jeżeli jednak robi to facet – i to z telefonem, to coś jest na rzeczy.

A może jeszcze często gdzieś dzwoni w ważnej sprawie? Oczywiście nie może tego zrobić przy tobie, więc nawet jak jest zimno, i leje, to i tak pójdzie na balkon, albo wyjdzie pod dom, bo musi porozmawiać. Naprawdę mieliście wcześniej przed sobą jakieś tajemnice? No właśnie!

Ale oczywiście, by zagłuszyć wyrzuty sumienia, postanawia dodatkowo zadbać również o ciebie. Czy dostajesz od niego ostatnio różne prezenty? Choć wcześniej nie było szans, na taki gest z jego strony? Jeśli teraz to stało się prawie codziennością  to również może coś oznaczać.

Jak jeszcze można rozpoznać zdradę?

Przede wszystkim, twój partner nie jest już tak otwarty na bliższe kontakty. Do tej pory to ty odmawiałaś zawsze seksu? Jeśli odmawia go facet, to naprawdę sprawa jest poważna. Wprawdzie bywa, że kobiety mają podobne potrzeby do facetów, ale zdrowy mężczyzna, raczej nigdy nie odmówi zbliżenia. Nawet, jeśli będzie się czuł wyjątkowo źle. Wniosek narzuca się sam – jeżeli twój partner nie chce uprawiać z tobą seksu, znaczy, że swoje potrzeby zaspokoił już gdzieś indziej.

Obserwuj też wnikliwie wasze rachunki. Jeżeli od jakiegoś czasu wasze potrzeby finansowe wzrosły, choć nie wydarzyło się nic, co mogłoby spowodować taki bieg rzeczy, przeanalizuj wszystko, byś mogła dojść do konkretnych wniosków. Oczywiście jeśli zapytasz o to partnera, z pewnością wymyśli jakąś bajeczkę, którą opracował już dużo wcześniej. Dlatego lepiej sama pobaw się w detektywa, i dojdź do faktów, którymi jesteś zainteresowana.

A może twój facet nagle włączył hasło w komputerze i zmienił pin w telefonie? Do tej pory jakoś nie przeszkadzało mu to, że korzystasz z jego komputera, a teraz broni go niczym najlepszego przyjaciela, i w ogień by za nim wskoczył. Nie sądzisz, że pod tym kryje się jakaś tajemnica?

I jeszcze te ciągłe awantury. Przecież dopiero co świata poza tobą nie widział. Byliście jak dwa zroślaki, które chodziły ze sobą wszędzie, i nie miały przyjemności ze spędzania czasu z kimś innym. A teraz? Kłócicie się, robi tobie wciąż jakieś wyrzuty, porównuje do kogoś, nie widzi twoich zalet i wyolbrzymia wady. Masz świadomość, że on po prostu w ten sposób wyzbywa się swojego poczucia winy, i negatywnych emocji? Wie, że robi coś, czego nie powinien, ale przecież nie przyjdzie do ciebie i nie powie tobie :Wiesz, kochanie, ostatnio nam się nie układało w łóżku, więc znalazłem sobie kogoś na twoje miejsce.

Powody zdrady mogą być różne. Mówi się, że każdy kij ma dwa końce, więc jeśli masz doszukiwać się w tym wszystkim swojej, czy jego winy, przeanalizuj dokładnie całą sytuację. Związek, to przede wszystkim umiejętność pójścia na kompromis. Dlatego jeżeli jedna ze stron wyraża konkretną potrzebę, musimy starać się do niej dostosować. Wprawdzie nic – absolutnie – nie tłumaczy zdrady, jednak warto pomyśleć też o tym, że gdybyśmy bardziej zwracali uwagę na potrzeby swojego partnera, być może to niczego takiego by nie doszło. A ty, nie musiałabyś sobie zadawać pytania – jak rozpoznać zdradę?

Autor: mamnatosposob-admin
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *