Strona Główna » Związki i sex » Jak sprawdzić, czy podobasz się facetowi?

Już od jakiegoś czasu nieśmiało spoglądasz w jego stronę, kiedy jednak Wasze spojrzenia się spotykają, odwracasz się by nie zdążył zauważyć, że jesteś nim zainteresowana.  A co, jeśli i Ty podobasz się facetowi, który wpadł Tobie w oko? Sprawdź, czy to możliwe!

meadow

Nie zapytasz go wprost – to oczywiste. Ale możesz zastosować pewne triki, które pomogą Tobie odgadnąć, czy on również jest Tobą zainteresowany. Przede wszystkim:

 

MOWA CIAŁA

Wyszliście gdzieś razem? Zauważ, w jakiej pozycji najchętniej siada obok Ciebie. Czy lubi Cię obserwować, czy raczej odwraca się do Ciebie plecami? Jeżeli gadasz do jego pleców możesz być prawie pewna, że właśnie dostałaś kosza. PRAWIE, bo być może on po prostu jest BARDZO NIEŚMIAŁY?

JAK PATRZY I CZY PATRZY NA CIEBIE

Facet, któremu podoba się jakaś kobieta wykorzysta każdą chwilę by na nią spojrzeć, choćby ukradkiem. Ten odważny niczym rycerz nie odwróci głowy gdy zauważy, że też na niego patrzysz. Nieśmiałek za to natychmiast „schowa ją w piasek”.

BĘDZIE MÓWIŁ JAKI JEST WSPANIAŁY

To nie koniecznie musi być dowód jego samouwielbienia. Wrzuć na luz, kiedy zaczyna gadać o sobie – najprawdopodobniej chce Tobie czymś zaimponować a skoro tak, najpewniej podobasz się facetowi z którym właśnie rozmawiasz.

TAKI Z NIEGO MIŚ

Nic dziwnego, że chłopak z którym się umówiłaś szuka pretekstu do kontaktu fizycznego. Śmiejecie się razem z opowiadanych przez Was żartów? Pewnie położy swoją rękę na swoim ramieniu i wcale nie będzie zamierzał jej szybko zabrać. Chętnie też przytuli Cię z zupełnie błahego powodu.

JESTEŚ JEGO KRÓLOWĄ?

Jeśli wyróżnia Cię na tle innych kobiet zawsze broniąc Twojego zdania, owinęłaś go sobie wokół palca. Nie pozwoli powiedzieć o Tobie złego zdania i zawsze jesteś dla niego lepsza od reszty. Nie bądź zła i zazdrosna, jeśli zechce poflirtować z Twoją koleżanką. To tylko sprytny zabieg, który ma na celu sprawdzenie Twojej reakcji. To Tobą jest zainteresowany!

JEST WYLUZOWANY CZY NERWOWY?

Zanim jeszcze poznacie się na tyle, że będzie pewien iż nie musi się przy Tobie denerwować i walczyć o Twoje względy bo też się Tobie podoba, pewnie będzie się czasem dziwnie zachowywał. Spocone lekko dłonie, drżący głos to znak, że podobasz się facetowi. Stara się Tobie zaimponować a nie jest przekonany, czy ma u Ciebie szanse.

KTO SIĘ CZUBI, TEN SIĘ LUBI

Stale przy Tobie ( czasem z Ciebie) żartuje? Robi Tobie dziwne psikusy, po czym sprawdza Twoją reakcję? Nie od dziś wiadomo, że kto się czubi, ten się lubi. Jeżeli naśladuje Twoją mimikę, przesiada się do stolika, do którego właśnie usiadłaś i nie spuszcza Cię z oczu – podobasz się facetowi, którym jesteś zainteresowana.

Teraz więc Twoja kolej. Odwzajemniaj komplementy, uśmiechy. Rzucaj zalotne spojrzenia. Mowa ciała potrafi powiedzieć więcej niż słowa.

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 3 komentarze

  1. Wiola pisze:

    Wydaje mi się, że to się czuje po prostu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *