Strona Główna » Związki i sex » Na co zwracają uwagę mężczyźni – czy ja mu się podobam?

Na co zwracają uwagę mężczyźni – czy ja mu się podobam?

Faceci to wzrokowcy? Coś w tym jest. Choć tak naprawdę to i kobiety najczęściej uważają, że wygląd jest kwestią naprawdę istotną. I nie jest to nawet temat sporny, bo przecież żeby z kimś być, iść z nim do łóżka, i czuć się z nim dobrze, niezbędna jest chemia. A ta raczej nie pojawi się, gdy mamy obok faceta, czy kobietę, który zupełnie się nam nie podoba. Owszem – istotny jest również intelekt, bo to on przy bliższej znajomości wiedzie prym, natomiast wygląd, to kwestia równie istotna. Na co zwracają uwagę mężczyźni? Tak konkretnie, i bez żadnych niedomówień? Koniecznie przeczytaj jeśli wciąż zadajesz sobie pytanie o to, czy mu się podobasz.

On lubi cię taką, jaka jesteś

Jeżeli wciąż pozostajesz z nim w kontach przyjacielskich, możesz dalej nie wiedzieć, czy tak naprawdę mu się podobasz. Nie zadasz mu tego pytania – bo trochę głupio. Przecież dalej nie wiesz co on ma w głowie, i czy ma ochotę, żeby powstało z tego coś większego, czy raczej zakończycie na tej przyjaźni  (swoją drogą, ta między kobietą a facetem, szczera, zdarza się bardzo rzadko).

Jeśli jednak już jesteś z nim w związku to możesz być pewna  – i to tak na sto procent, że pasujesz mu właśnie taka. Nawet jeżeli masz milion kompleksów, i za coś siebie nie lubisz – jemu się podobasz. Inaczej by cię nie wybrał. Mężczyźni lubią wybrzydzać. Przecież ich kobiety muszą być na tyle fajne, że zrobią wrażenie na kolegach, prawda? No właśnie! Zatem jeśli z nim jesteś, to znaczy, że to wrażenie robisz.

Ale na co zwracają uwagę mężczyźni?

Wygląda to podstawa – przynajmniej przy okazji pierwszego spotkania. No.. może drugiego też. Jeżeli facet chce być z kobietą, musi być między nimi chemia. Coś, co ich do siebie przyciąga. Dlatego pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, i tworzy je właśnie wygląd zewnętrzny.

Trudno jednak mówić o gustach, skoro o nich się przecież nie dyskutuje. Każdy facet może mieć inny gust, i dla jednego idealną kandydatką na partnerkę będzie szczuplutka czarnulka. Dla innego natomiast prawdziwą seksbombą stanie się blond, puszysta pani. Jeszcze inny wybierze rudą. Będzie wolał wysoką. A kolejny niską, choć sam ma dość rosłą postawę.

Dlatego mówi się, że każda potwora, znajdzie swojego adoratora. I tak właśnie jest. Gusta są różne, ale najważniejsze jest to, by o siebie dbać. To jest podstawa. Jeżeli dbasz o swoje ciało, chodzisz do fryzjera, robisz sobie regularnie paznokcie, to po prostu jesteś piękna, niezależnie od swoich gabarytów, czy koloru włosów. A jeśli dodatkowo masz coś w głowie, to będziesz w stanie okręcić sobie wokół paluszka każdego faceta.

Mężczyźni zwracają też uwagę na uśmiech. Niewiele kobiet jest świadomych tego, że ten uśmiech jest najwspanialszym ubraniem. Kiedy się uśmiechasz, promieniejesz. Ludzie bardziej cię lubią i uwierz, że nie istnieje na ziemi facet, który nie uległby kobiecemu uśmiechowi.  Jeśli zatem uśmiechasz się na co dzień – podobasz się swojemu facetowi.

Istotnym tematem również jest to, czy kobieta stwarza wciąż problemy, czy raczej je rozwiązuje. Nikt nie lubi marudzenia – oni też, choć sami często marudzą. To wolą nie słuchać wiecznego gderania o tym, jak to jest źle. I jakie życie jest niesprawiedliwe. On też przeżywa codziennie swoją życiową masakrę, dlatego jeżeli będzie miał wracać do domu, w którym czeka na niego wieczne narzekanie, to raczej będzie tą chwilę maksymalnie przeciągał. Jeżeli natomiast w domu otrzyma zawsze wsparcie i ciepły uśmiech, będziesz dla niego najlepszą kobietą pod słońcem.

I jeszcze jeden, ważny temat. SEKS. Tak, na to faceci również zwracają uwagę, i potrzebują go jak pożywienia. Nic w tym dziwnego. To przecież naturalna potrzeba. Dlatego nie odmawiaj mu wiecznie, ale pamiętaj, że jeśli robisz z nim to z obowiązku, to nie warto. I nie musisz. Lepiej zmienić faceta. Dzięki czemu zadowolisz i siebie, i jego – bo oszczędzisz mu rozczarowań. Jeśli jednak jesteście ze sobą z prawdziwego uczucia, a ty wciąż odmawiasz to pamiętaj, że seks można porównać do jedzenia. Co zrobi klient, który przyjdzie do restauracji się najeść a usłyszy, że dziś zajęte? No właśnie! Pójdzie w inne miejsce. Dlatego właśnie staraj się spełniać jego potrzeby, jednocześnie nie krzywdząc przy tym siebie.

Włosy – może to dziwne, ale i to ma ogromne znaczenie dla faceta. Bo kiedy mężczyzna spotyka kobietę, najpierw patrzy na jej twarz. A to również włosy. Ważne, by wyglądały dobrze, były fajnie obcięte, zadbane, umyte. Istotna jest również twoja postawa. Bo chociaż i oni często się garbią, to kobiecą postawę oceniają mocniej. Jeśli się przygarbisz, wydasz się mniej atrakcyjna, i dużo mniej smukła  – a to dla nich ważne.

I teraz coś, co wyda się tobie naprawdę dziwne- bo mężczyzna, poznając kobietą, zwróci też uwagę na jej koleżanki. Dlaczego? Otóż mówi się, że kto z kim przystaje, takim się staje. Jeżeli więc twoje znajome są dość wulgarne, albo nie potrafią się zachować w towarzystwie facet może uznać, że ty jesteś dosłownie taka sama, i już nie będzie go bawić flirt z tobą. Ba! Nawet znajomość, przestanie go bawić, i zdecydowanie się wycofa.

Jest wiele cech, na które mężczyzna zwraca uwagę, jednak wszystko zależy od gustów. Tak samo przecież jest w przypadku kobiet. Jeżeli jednak przebrnęliście przez pierwszych kilka miesięcy znajomości i wciąż trwacie ze sobą to możesz być pewna, że naprawdę mu się podobasz. Pamiętaj też – że jeżeli masz się dla kogoś zmieniać, to TYLKO DLA SIEBIE. A jeśli on wymaga od ciebie jakichkolwiek zmian, lepiej zmień partnera.

Autor: mamnatosposob-admin
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *