Strona Główna » Zdrowie i Uroda » Dieta » Trizer – hit 2016, opinie osób stosujących

Trizer – hit 2016, opinie osób stosujących

Trizer – opinie i skuteczność

Rozwój technologii żywienia i wiedzy o odchudzaniu rodzi także kompletnie przeciwstawne pomysły – produkty które przyśpieszają i znacznie ułatwiają utratę tkanki tłuszczowej. Najlepszym odkryciem ostatnich lat jest Trizer – kompleksowy produkt który może kompletnie odmienić dotychczasowe metody odchudzania.

Trizer – spalacz tłuszczu i więcej!

Produkt o nazwie Trizer to środek który pomoże w szybki i łatwy sposób pokonać problem zgromadzonych kilogramów tłuszczu. Głównym elementem tego produktu jest naukowo opracowana formuła powodująca aktywizację zgromadzonego tłuszczu a następnie jego szybkie spalenie. Trizer jest spalaczem tłuszczu który w każdej kapsułce posiada starannie wyselekcjonowane składniki, charakteryzujące się wysoką jakością i standardem labolatoryjnym.

Ten innowacyjny suplement stał się wielkim sukcesem, szczególnie biorąc pod uwagę że jego producent – firma Fitlabs, jest dopiero debiutantem na rynku suplementów. Skuteczność spalacza wynika z naukowej mieszanki składników gwarantujących efekty. Jest to więcej niż kolejny efekt placebo. Każdy dobrany elemeny jest dobrze przemyślany i charakteryzuje się licznymi badanimi klicznymi potwierdzającymi jego skuteczność. Dzięki temu można mieć pewność że komórki tłuszczowe zostaną zredukowane a tuż za nimi podąży obwód naszego pasa.

Skuteczność laboratoryjna to jednak specyficzny kontekst który nie zawsze musi oznaczać skuteczność utraty tkanki tluszczowej u człowieka. W końcu funkcjonowanie w realnym świecie tworzy sytuacje które narażają na załamanie zdrowych założeń dietetycznych i kompletne zrujnowanie sylwetki. Wiedząc to firma FitLabs zapewnia pełne wsparcie dietetyczne dla każdej osoby dokonującej zakupu Trizera. W praktyce oznacza to, że przy każdym zamówieniu spalacza otrzymujemy dietę dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb, stworzoną na podstawie wypełnionej ankiety. Nad profesjonalizmem układanych diet trzyma pieczę zespół dietetyków, z którym można się także kontaktować w ciągu pierwszych 30 dni od dokonania zakupu.

Skład potwierdzony naukowo

Lista składników jaką możemy znaleźć w każdej pigułce Trizera zasługuje na dokładne omówienie, ponieważ każdy element znalazł się w suplemencie z jakiegoś powodu. Ekstrakt z zielonej herbaty dostarcza związków z rodziny polifenoli, wśród których na największe wyróżnienie zasługuje galusan epigalokatechin – silny antyoksydany który dba o nasze zdrowie oraz wspomaga pracę komórek mięśniowych zamieniając je w maszyny do spalania tłuszczu.

Kolejnym składnikiem stojącym na straży smukłej sylwetki jest chrom, który odgrywa bardzo ważną rolę w regulacji gospodarki cukrowo-insulinowej. Pozwala on usprawnić wrażliwość komórek na hormon insulinę, dzięki czemu spożywane kalorie są kierowane preferencyjnie do komórek mięśniowych a nie do tłuszczowych. Rezultatem tego jest także spadek poziomu cukru we krwi, dzięki czemu jesteśmy mniej narażeni na ataki wilczego głodu – przypadłość powszechna u osób starających się stracić tkankę tłuszczową.

Do potężnego arsenału substancji aktywnych warto zaliczyć kofeinę, która w suplemencie pochodzi aż z trzech różnych źródeł. Jej obecność wspomaga wyrzut adrenaliny i noradrenaliny – są to hormony odpowiedzialne za pobudzenie enzymów znajdujących się wewnątrz komórek tłuszczowych odpowiadających za uwolnienie kwasów tłuszczowych. Przy okazji powszechna jest także mobilizacja toksyn które często odkładają się wewnątrz komórek tłuszczowych. Uwolnione tłuszcze są dalej kierowane do miejsc w których mogą zostać spalone.

Podobne właściwości wykazuje kapsaicyna, która jest składnikiem aktywnym znajdującym się w papryczkach chilli. Dodatkowo, jak pokazują badania, ten składnik ma bardzo silny wpływ na tempo przemiany materii, dzięki czemu przez cały czas przyjmowania suplementu możliwe jest sprawne funkcjonowanie metabolizmu i spalanie odłożonych kalorii.

Holistyczne podejście do odchudzania

Priorytetowym zadaniem jakie spełnia Trizer jest wzmożone spalanie tłuszczu, jednak specjaliści z FitLabs zadbali także o aspekt zdrowotny dobranych składników. Badania kliniczne pokazują że zawarte w suplemencie składniki mogą prowadzić do profilu lipidowego i poprawy zdrowia układu krążenia. Galusan epigalokatechin może prowadzić do redukcji cholesterolu LDL – uznawanego za frakcję niezdrową, przy jednoczesnej stabilizacji cholesterolu HDL, dzięki takim zmianom skorygowana zostaje proporcja obydwu frakcji, a nasze naczynia krwionośne ulegają utorowaniu.

W składzie suplementu znajduje się także zestaw witamin odgrywających kluczową rolę w funkcjonowaniu procesów energetycznych przeprowadzanych w trakcie aktywności fizycznej. Wśród najbardziej istotnych należy wymienić witaminę B6, która wspomaga metabolizm węglowodanów i tłuszczy. Witamina D słynie natomiast z wzmożonej abosrpcji wybranych składników odżywczych oraz poprawę stanu kości. Nie można nie wspomnieć o wysokiej zawartości witaminy E, która posiada silne właściwości antyoksydacyjne, co oznacza że chroni nasze DNA przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego, potencjalnie działajać nawet antynowotworowo.

Opinie osób stosujących

Trizer bardzo szybko zyskał dużo rozgłosu, szczególnie zadowolone zdają się być osoby które miały dotychczas problemy z fluktuacją wagi i nie mogą na stałe zrzucić tkanki tłuszczowej. Skuteczność Trizera oraz profesjonalizm dietetyków układających indywidualny plan żywieniowy zdają się być bardzo skuteczne w kontekście stałego pozbywania się tłuszczu. Dużą efektywność można zaobserwować szczególnie u Kobiet. W internecie pojawia się wiele pozytywnych recenzji produktu na prywatnych blogach osób dbających o bycie lepszą wersją siebie! Dla przykładu warto odwiedzić:

http://zawodkobieta.blogspot.com/2016/05/miesiac-diety-za-mna.html

http://sport4fit.pl/kilka-slow-o-spalaczu/

Wysoka skuteczność działania jest obserwowana u ludzi o różnej startującej masie ciała. Z tego pakietu będą zadowolone osoby z nadwagą lub otyłością, a także osoby względnie szczupłe które chcą tylko podkreślić szczegóły sylwetki.

Trizer na Facebooku.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *