Strona Główna » Blogostrefa » 4 pomysły na prezent dla babci

4 pomysły na prezent dla babci

Dzień Babci zbliża się wielkimi krokami. Najwyższa pora zastanowić się nad prezentem dla babci. Mamy dla Was kilka inspiracji, które z pewnością skradną Wasze serca!

Zdjęcia

To upominek, z którym zawsze trafimy! Bo która Babcia nie przepada za swoimi wnukami? Pięknie wydana foto książka, magnes na lodówkę ze zdjęciem albo kalendarz – przecież do końca roku jeszcze mnóstwo czasu. Idealnie sprawdzą się również tradycyjne zdjęcia, oprawione w elegancką ramkę.

Czekolada

Bo każdy może sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia. Ale mowa o takiej „personalizowanej” czekoladzie, w kształtach, które obrazują osobowość danej osoby lub jej potrzeby. Z nadrukiem, lub ze zdjęciem.. albo coś w tym stylu:

dla babci

dla babci

dla babci

Czekoladki dostępne  w chocilissimo.pl

Kwiaty

To prezent dla Babci, który jest chyba najbardziej popularny. Obawiasz się, że nie możesz wręczyć kwiatów swojej Babci, bo nie odwiedzasz jej w tym dniu ponieważ mieszkasz zbyt daleko? Mylisz się. Z pomocą przyjdzie Tobie Poczta Kwiatowa. Dzięki niej możesz nie tylko wybrać gotowy bukiet, ale również stworzyć swój własny. A zamówienia dokonujesz pod internet, opłacasz je, po czym kurier dowozi kwiaty na miejsce w określonym dniu, i o określonej porze. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, i ile kilometrów dzieli Ciebie, i Twoją Babcię.

dla babci

dla babci

dla babci

Dobra herbata

Można też zaryzykować z kawą – jeżeli znamy babcine preferencje. Najlepiej żeby była smaczna, aromatyczna, i niedroga. A taki asortyment znajdziemy w Skworcu. Owocowa, zielona czarna. Aromatyzowana. Znajdziemy tam też mnóstwo przypraw i bakalii a także wszystkie niezbędne do przygotowania herbaty czy kawy akcesoria.

A może macie jakieś swoje, sprawdzone pomysły na prezent dla babci?

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. SandraW napisał(a):

    Fajnym pomysłem jest ładna klasyczna laska do podpierania. Ja znalazłam dla mojej babci tutaj: http://www.ortomoda.pl/laski-inwalidzkie/laski-drewniane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *