Strona Główna » Związki i sex » Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Mało który mężczyzna, wprost przyznałby się do tego, że nie jest pewien swoich łóżkowych umiejętności. A Ty? Czy na pewno wiesz jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Mowa tu oczywiście o takim orgazmie, który sprawi, że jej świat zatrzęsie się w posadach, a nazajutrz pierwsze co zrobi to… poprosi Cię o powtórkę lub… pobiegnie pochwalić się koleżankom.

Seks zaczyna się w głowie

Jeśli chcesz wiedzieć jak doprowadzić kobietę do orgazmu, którego nigdy nie zapomni, musisz wiedzieć o tym, że seks zaczyna się w głowie. Niedopowiedzenia, skrywane żale, potrafią skutecznie ochłodzić atmosferę w łóżku. Jeśli uważasz, że Wasz seks nie jest taki jak powinien, zastanów się jak wyglądają Wasze relacje.

Moc słów

Jeśli chcesz zapewnić swojej kobiecie niezapomniany orgazm, musisz docenić moc słów. Jeszcze zanim się spotkacie, napisz partnerce erotycznego smsa lub maila. Możesz też do niej zadzwonić i opowiedzieć jej co chciałbyś z nią zrobić, ważne jednak byś wyczuł jej nastrój i to czy ma teraz ochotę na takie zabawy. Zanim pokażesz jej jak mocno jej pragniesz, OPOWIEDZ jej o tym, a nie tylko ją dowartościujesz, ale i zwiększysz jej apetyt na wieczorne igraszki.

Kobiety nie mają penisa!

Niby o tym wiesz, niby to oczywiste, a jednak wielu facetów pieści kobiety tak, jak sami chcieliby być pieszczeni. BŁĄD. Kobieca łechtaczka jest dużo bardziej delikatna i wymaga zupełnie innych pieszczot. (Mamy nadzieję, że wiesz GDZIE w ogóle znajduje się łechtaczka?) Kobiety nie lubią mocnych i szybkich pieszczot, tempo powinieneś zwiększać stopniowo. Pamiętaj też o tym, że zanim w ogóle zbliżysz się do jej łechtaczki, kobieta musi być już MOCNO rozgrzana. Gdy już dojdzie do penetracji, nie zapomnij o centrum kobiecej przyjemności, dobierz taką pozycję, by nadal móc ją stymulować. Pamiętaj też, by obserwować reakcje swojej partnerki, to dla Ciebie najlepsze wskazówki!

Daj jej relaks

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Po pierwsze, pomóż jej się zrelaksować. Kobietom dużo trudniej niż mężczyznom, przychodzi wyłączenie myślenia. Efekt? W trakcie seksu Twoja partnerka myśli o pracy, niezapłaconych rachunkach i o tym, jak powinna ubrać się na imprezę firmową w piątek. Choćbyś nie wiadomo jakie umiejętności łóżkowe posiadał, jeśli Twoja partnerka będzie nieobecna duchem… niewiele zdziałasz! Stwórz odpowiedni nastrój, zapal świeczki, przycisz światło, włącz muzykę. Zadbaj o to, by w Waszej sypialni panował ład – bałagan nie sprzyja miłosnym igraszkom. Uwaga: jeśli Twoja partnerka nie przepada za całą tą miłosną otoczką, daruj sobie świeczki i romantyczne piosenki. Zastanów się jak inaczej możesz stworzyć odpowiedni dla Was nastrój, może jakieś energetyczne kawałki, które dają Wam kopa lub pobudzający zapach zmysłowych kadzidełek? OK, załóżmy, że stworzyłeś już nastrój, co dalej? Teraz, zadbaj o to, by każdy mięsień ciała Twojej partnerki był rozluźniony. Jak? Czytaj dalej!

Masaż

Mistrzowie seksu tantrycznego, zgadzają się co do jednego. Jeśli chcesz dać kobiecie niezapomniany orgazm, a nawet taki, który kończy się kobiecym wytryskiem (TAK, to naprawdę możliwe!), zacznij od masażu. Ważne jednak, byś zarezerwował na niego min. 40 minut, to dość dużo, ale uwierz… efekty są tego warte. Do masażu koniecznie użyj oliwki. Zacznij od stóp i stopniowo przesuwaj się w górę. Masuj tak długo, aż nie poczujesz, że mięśnie partnerki całkowicie się rozluźniają. Spięta kobieta = brak orgazmu, wbij to sobie do głowy!

Czcij ją!

Wiesz czemu kobiety są w łóżku spięte i nie wykazują inicjatywy? Najczęściej dlatego, że mają kompleksy. Nawet najpiękniejsze kobiety je mają. Twoim zadaniem jest sprawić, by kobieta czuła się w Twoich ramionach niczym bogini, czczona i podziwiana. Komplementuj ją, podziwiaj jej ciało, poświęcaj jej dużo uwagi. Nie tylko przed czy w trakcie seksu, ale również PO, „byłaś cudowna, uwielbiam Twoje ciało”, te jak sądzisz „banały” odpowiednio wypowiedziane potrafią zdziałać cuda.

Bądź pewien tego co robisz

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Przejmij władzę nad jej ciałem, bądź władczy i pewien tego co robisz. Twoje ruchy powinny być zdecydowane i pewne, a kobieta czuć się w Twoich ramionach mała i bezbronna, większość kobiet to uwielbia (oczywiście tu jak zawsze zdarzają się wyjątki, niektóre lubią urozmaicenie w łóżku, dzięki któremu mogą przeobrazić się w dominy).

Spełnij jej fantazje erotyczne

Żeby je spełnić, najpierw musisz je poznać. Nie masz pojęcia jakie są fantazje erotyczne Twojej kobiety? Szybko to nadrób, bo kobiece fantazje to niezastąpiona skarbnica wiedzy. Rozmowa o Waszych fantazjach może być dobrym pomysłem na grę wstępną. Możesz zacząć od zdradzenia jej swoich, ale uwaga… jeśli marzysz o seksie z jej przyjaciółką lub trójkącie z sąsiądką, raczej to przemilcz. No chyba, że ona Ci powie, że marzy o tym samym!

Dozuj napięcie

Wszyscy wiemy, że finał łóżkowych igraszek jest na tyle przyjemny, że każdy chciałby go już tu i teraz… ale moc orgazmu zależy przede wszystkim od tego czy będziesz umiejętnie dozował napięcie. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu, po którym długo nie będzie mogła dojść do siebie? Wódź ją na pokuszenie, kuś i prowokuj. Spróbuj wymasować całe jej ciało, bez dotykania jej najczulszych miejsc, dotykaj jej ud, pachwin i okolic kobiecości, ale nie posuwaj się dalej. Uwierz, nie będzie mogła doczekać się tego, byś dotknął jej TAM, a gdy już to zrobisz, odczucia z tym związane będą dużo silniejsze.

Eksperymentuj

Żeby seks był udany, trzeba się nim bawić i eksperymentować, urozmaicenie w łóżku jest bardzo ważne. Nie bój się zaproponować partnerce zakupu gadżetów, zabawy w role lub zmianę pozycji. Ważne jednak byś zrobił to z wyczuciem i szanował jej odmowę, jeśli taka nastąpi. Czasem wystarczy zmienić pozycje w seksie, by odczucia były zupełnie inne. A pozycji są setki… partnerka nigdy nie znudzi się seksem z Tobą, jeśli będziesz otwarty na nowości.

Strefy erogenne

Wielu mężczyzn błędnie uważa, że najważniejsze dla pobudzenia seksualnego są kobiece piersi i łechtaczka. Tymczasem kobiece ciało to dużo więcej erogennych stref, których pobudzenie gwarantuje dużo intensywniejszy orgazm. Skóra głowy, uszy, szyja, kark, ramiona, brzuch, wewnętrzna strona ud, stopy… to właśnie miejsca, których nie wolno Ci pominąć. Warto o tym pamiętać, bo im więcej stref erogennych pobudzisz w trakcie gry wstępnej, tym orgazm będzie intensywniejszy – to udowodnione!

Jesteś dobrym obserwatorem? Będziesz dobrym kochankiem!

Jeśli chcesz zrozumieć jak podniecać kobietę, przede wszystkim musisz przyjąć do wiadomości to, że każda kobieta jest inna. Nie ma szablonu, który pozwoli Ci doprowadzić do szalonego orgazmu każdą napotkaną kobietę. Chcesz być dobrym kochankiem? Musisz poznać kobiece ciało, obserwować reakcje i wyciągać wnioski. Zamiast wykonywać standardowe ruchy tył – przód, spróbuj poruszać się na boki. Działa? Ok, wprowadź ten element na stałe do Waszych zabaw.

Pamiętaj, nikt nie rodzi się wspaniałym kochankiem. Tego można się nauczyć, trzeba po prostu chcieć!

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *