Strona Główna » Związki i sex » Jak zwiększyć swój apetyt na seks? Dieta zwiększająca libido.

Wielu ludzi, bez względu na płeć i wiek, szuka sposobu na poprawę libido. Na nasz seksualny apetyt ma wpływ wiele czynników, w tym dieta. Co jeść, by mieć większe libido? Zobaczcie, jak na to pytanie odpowiada PETA.

 

O to kolejna kampania PETY, która zachęca do przejścia na wegetarianizm. Wiemy, że całkowita rezygnacja z mięsa w diecie, może być trudna, szczególnie dla mężczyzn, ale prawda jest taka, że by zwiększyć libido, wystarczy drobna zmiana nawyków żywieniowych.

To udowodnione! Więcej warzyw i owoców w diecie, znacznie wpływa na poprawę naszego życia seksualnego i apetytu na seks. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Chcesz zwiększyć erekcję? Chrup marchewkę! To nie żart! Warto pamiętać o tym, że ograniczenie posiłków mięsnych, na rzecz tych składających się z warzyw i owoców, ma wpływ nie tylko na nasze libido, ale i na ogólne samopoczucie, kondycję, zdrowie i urodę. Nie wierzysz w to, że dania bezmięsne mogą być naprawdę smaczne i syte? Wypróbuj przepis na leczo z papryki i cukinii !

 

 

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 3 komentarze

  1. Kini napisał(a):

    fakt, dieta ma znaczenie. ale poza tym? – stare sprawdzone sposoby – wspólny prysznic, romantyczna muzyka, kolacja przy świecach. . . i sprawa załatwiona 😉

  2. Wiola napisał(a):

    Kolejny powód,żeby przejść na wegetarianizm ! 😉 A jakże pozytywny..

  3. […] Przeczytaj też: Jak zwiększyć swój apetyt na seks ? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *