Strona Główna » Motywacja » kobieta przedsiębiorcza – otwieramy własny biznes

Która z nas nie marzyła o otwarciu własnego biznesu? Która z nas nie marzyła o tym, by wyrwać się z pracy na etacie i stać się samej sobie szefem? Czy drzemie w Tobie kobieta przedsiębiorcza, która poradzi sobie z własnym biznesem? Skąd wziąć pomysł na biznes i jak osiągnąć sukces? Przeczytaj!

 

TfB_Logo1

Inspiracja

Każdego dnia, doświadczamy nowych rzeczy, spotykamy na swej drodze dziesiątki, jeśli nie setki, nowych ludzi. Jedni z nich są nam zupełnie obojętni, inni wywierają na nasze życie mniejszy lub większy wpływ, a nawet stają się inspiracją. Najważniejsze są jednak te osoby, które stają się nie tylko inspiracją, ale i silnym motorem do działania. Kto inspiruje Ciebie? Bez względu na to czy masz taką osobę czy też nie, warto byś poznała Izabelę Makosz. To kobieta przedsiębiorcza, która wprowadzi Cię za rękę w świat własnego biznesu, pomoże rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces. A wszystko to w prosty i bardzo przyjemny sposób, skierowany przede wszystkim do kobiet. Kto zrozumie kobietę lepiej od innej kobiety? Poznaj świat biznesu z perspektywy matki i żony, a przede wszystkim kobiety spełnionej.

Jak osiągnąć sukces w życiu?

Zastanów się, czy jest coś o czym zawsze marzyłaś? Własna restauracja, marka odzieżowa lub sklep, a może dobrze prosperujący biznes internetowy, który mogłabyś połączyć z wychowywaniem dzieci? Jeśli kiedyś, choć przez moment myślałaś o własnym biznesie, czemu porzuciłaś te myśli? Przecież w naszym kraju jest mnóstwo przedsiębiorczych kobiet, którym się udało, stworzyć coś wielkiego zupełnie od zera. Dlaczego Tobie miałoby się to nie udać? Stwórz plan i konsekwentnie go realizuj, a jeśli potrzebujesz motywacji w postaci przykładu… najlepszym będzie bohaterka kanału Time for business, która pomaga osiągnąć sukces, takim kobietom jak Ty. W tym krótkim filmie, w bardzo prosty sposób, przedstawiono receptę na życiowy sukces, skorzystaj z niej!

Skąd wziąć pomysł na biznes?

Często największą przeszkodą, jaka powstrzymuje nas od założenia własnego biznesu jest… brak pomysłu. Mamy chęci, siły, motywację, ale nie mamy pojęcia na czym się skupić, by odnieść sukces. Tymczasem odpowiedź na nurtujące nas pytanie jest ogólnodostępna. Odpowiedź wciąż jest gdzieś koło nas, mijamy ją codziennie, a ona czeka tylko na to byśmy ją odkryły. Jakim cudem? Czy pomysły na biznes naprawdę leżą na ulicy? Tak, ten pomysł jest bliżej niż Ci się wydaje!

Co zrobić, by znaleźć pomysł na biznes?

1. Inspiruj się swoimi marzeniami, bo to one są najlepszym motorem do działania.
2. Skoncentruj się na swoich mocnych stronach. Jakie komplementy słyszysz najczęściej?
3. Obserwuj rynek, poszukaj inspiracji dookoła siebie. Czego brakuje?
4. Ulepszaj to co już jest. Nie kopiuj, ale rób to po swojemu, tak by było lepiej.
5. Przeszukuj internet i rynki zagraniczne, to tam znajdziesz mnóstwo inspiracji na biznes.
6. Obserwuj ludzi i wsłuchaj się w ich potrzeby. Czego im brakuje? Czego nie ma?

To tylko niektóre z sposobów na to, by znaleźć pomysł na biznes. Chcesz czegoś więcej? Zajrzyj tutaj.

Redaktorki tego portalu, to również kobiety i matki. Ten portal to nasz pomysł na biznes, który również powstał w oparciu o powyższe punkty. Który wciąż się rozwija, w oparciu o te same zasady. My również szukałyśmy i wciąż szukamy inspiracji, a każda kobieta przedsiębiorcza, taka jak Izabela Makosz, zasługuje na uwagę. Dlatego też z całego serca wspieramy jej inicjatywę i na pewno będziemy do niej wracać. Za to Wy, drogie czytelniczki, zasługujecie na to, by mieć szansę skorzystać z jej doświadczenia, rozwijać się i zmienić swoje życie na lepsze, już dziś! Trzymamy za Was kciuki.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 2 komentarze

  1. Dorota napisał(a):

    Ja marzę o własnym biznesie, chciałabym otworzyć lumpeks. Na pewno zajrzę na ten kanał, bo wciąż szukam pomysłów i wskazówek.

  2. Noct napisał(a):

    Potrzebny mi motywacyjny kop do działania, a kanał daje dużo inspirujących pomysłów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *