Strona Główna » Zdrowie i Uroda » Makijaż » Makijaż na halloween – zbiór inspiracji

To już dziś. Halloween! Frajda dla dzieci, które mają okazję zebrać pełen wór słodyczy. Okazja do zorganizowania Kinderbalu , lub całkiem dorosłej, straszne j imprezy.  Przebrania z pewnością już dawno przygotowaliście, ale co z makijażem? Dziś nawet on powinien być wyjątkowy. I właśnie dlatego, mamy dla Was garść inspiracji!

Na pierwszy rzut idą PAZNOKCIE. No bo najłatwiej wyczarować na nich jakąś pomarańczową dynię. Jeżeli jednak chcemy zrobić wrażenie na naszych imprezowych gościach , powinnyśmy zabłysnąć czymś więcej. Oto przykładowe propozycje, które znalazłyśmy w sieci. Może którąś wykorzystacie?

paznokcie na halloween

 

halloweenowe paznokcie

 

halloweenowe paznokcie

 

halloweenowe paznokcie

 

halloweenowe paznokcie

 

halloweenowe paznokcie

 

halloweenowe paznokcie

 

A jak pazurki wyschną, będzie można wygodnie usiąść przed lustrem, i pokombinować z makijażem. Zaopatrzcie się nie tylko w standardowe kosmetyki kolorowe, ale także w farbki do ciała. Idealnie pasują pod makijaż na halloween:

makijaż halloween

 

makijaż halloween

straszny makijaż

makijaż halloween

No to jeszcze tylko okazyjna fryzura:

1

 

I można mknąć po… słodycze? A jak nie po słodycze, to na bal! My idziemy piec MUFFINKI , co by nie stać się obiektem do żartów i psikusów. Zdrowe, domowe słodkości górą! Wy też lepiej się zabezpieczcie w zapas słodyczy.. Nigdy nie wiadomo KTO DZIŚ ZAPUKA DO WASZYCH DRZWI!

 

 

 

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. Kicia pisze:

    Świetne inspiracje, i żałuję, że tak późno na nie wpadłam:) Ale mój makijaż wyglądał wczoraj wcale nie gorzej;) dodałabym zdjęcie, gdyby było można.. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *