Strona Główna » Związki i sex » Sposoby na udany seks oralny, 7 pomysłów jak zaskoczyć go w sypialni

Sposoby na udany seks oralny, 7 pomysłów jak zaskoczyć go w sypialni

Seks to jedna z najważniejszych rzeczy gwarantujących udany związek. Zbliża do siebie partnerów, umacnia więź, jaka ich łączy, daje poczucie satysfakcji i pełnego zaakceptowania siebie nawzajem, z poza tym korzystnie wpływa na nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Seks oralny jest jedną z odmian erotycznej aktywności partnerów, lecz po to, aby sprawiał przyjemność, trzeba być do niego przekonanym.

Bez seksu nie ma intymności

Niektórzy uważają nawet, że jeśli w ciągu pierwszych kilku miesięcy znajomości nie dojdzie do intymnej relacji między partnerami, to nie ma co liczyć na dalsze efektowne rozwijanie jej. Seks jest bowiem naturalnym następstwem zaistniałego poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, wyrażającym chęć i potrzebę zjednoczenia, oddania siebie drugiej osobie. Seks jest piękny i pełen uczucia, o ile obydwie strony mają takie samo podejście.

Czytaj też: jak zrobić loda? Gorąca moc fellatio

A seks oralny?

Do pieszczot oralnych trzeba mieć przekonanie, ponieważ jest to bardzo intymna część łóżkowych igraszek. Może przynieść niesamowite doznania i eksplozję namiętności, o ile umiejętnie się do tego podchodzi. Jeśli jest wzajemne zrozumienie, reagowanie na potrzeby partnera i zaspokajania ich z czystej miłości oraz chęci zadowolenia go, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Aby seks oralny był udany i satysfakcjonujący, warto wziąć pod uwagę poniższe wskazówki:

  1. Przede wszystkim obydwoje zadbajcie o higienę – to najważniejsze podczas seksu oralnego. Stymulowanie językiem i ustami bardzo podnieca, lecz jeśli nie będzie poprzedzone wcześniejszą wizytą w łazience i odświeżeniem się, może po prostu się nie udać. Intymny zapach niektórych bardzo kręci, lecz w granicach rozsądku.
  2. Schowaj zęby – jeśli chcesz sprawić partnerowi autentyczną przyjemność, pamiętaj o tym, że penis jest bardzo czuły na dotyk. Poza tym każdy facet kocha swojego „małego” i właśnie dlatego musisz starać się, by po prostu niechcący go nie zranić. Zapamiętaj: usta i język – tak; zęby – pod żadnym pozorem.
  3. Bądź delikatna – wrażliwe miejsca intymne wymagają specjalnego traktowania, dlatego wszelkie Twoje pieszczoty muszą być delikatne i zmysłowe. Mając do dyspozycji język i usta możesz zdziałać cuda, o ile umiejętnie do tego podejdziesz. Liż, ssij, całuj i pieść go dłonią, na przemian, a sprawisz, że będzie prosił o więcej.
  4. Zaskocz go – mężczyźni lubią pieszczoty, którymi możesz ich zaskoczyć. Taki efekt działa pobudzająco i jeszcze bardziej potęguje rozkosz. Zmieniaj sztuczki co jakiś czas, by nie wiało nudą. Możesz w tym celu użyć kostek lodu, chłodnego jogurtu lub na przemian gorącego i zimnego napoju. Świetnie sprawdzą się też „strzelające” cukierki.
  5. Używaj różnych technik – masz tak wielkie pole do popisu, że po prostu nie możesz ograniczyć się tylko do jednego ruchu. Wszystkie one powinny mieć jakiś sens – jeśli więc zaczynasz od delikatnych pocałunków, to z czasem przejdź o krok dalej i zacznij go ssać, obracać w ustach raz mocniej i szybciej, raz wolniej i delikatniej. Płytko i głęboko na zmianę.
  6. Nie ograniczaj się – podobnie jak Ty, tak również Twój partner uwielbia różnorodną stymulację. A więc nie tylko penis, lecz także jądra. Nie zapominaj o tym, jeśli chcesz uzyskać nieziemski efekt. Dotykaj ich ustami i językiem, możesz nawet wziąć je w usta i poobracać nimi chwilę, lecz bardzo delikatnie.
  7. Najczulszy punkt – co jakiś czas zatrzymaj się na wędzidełku, aby zwiększyć intensywność stymulacji, lecz nie na długo, jeśli nie chcesz zbyt szybko doprowadzić go do orgazmu.
Trzeba się po prostu nauczyć

Seks oralny wcale nie należy do takich prostych i oczywistych czynności, jak mogłoby się wydawać. Musisz wiedzieć o tym, że mężczyźni są niezwykle wyczuleni na punkcie swojego przyrodzenia, dlatego nie wystarczy wziąć go na chwilę do ust, possać czy polizać i liczyć na to, że partner dozna wspaniałego orgazmu. Seks oralny jest sztuką, której nauka może urozmaicić i uprzyjemnić intymne chwile. Najlepszym sposobem na to, by dojść do perfekcji, jest po prostu praktyka. Warto też rozmawiać o tym, co sprawia partnerowi największą przyjemność i czego oczekuje. Szczera rozmowa, bez wstydu i skrępowania, to klucz do sukcesu.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. […] Czytaj też : sposoby na udany seks oralny. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *