Strona Główna » Związki i sex » 6 sposobów na to jak wzmocnić orgazm

6 sposobów na to jak wzmocnić orgazm

W życiu seksualnym człowieka, tak na dobrą sprawę wszystko sprowadza się do tego, by przeżyć przyjemność. Gra wstępna, choćby nie wiem jak długa, rozkoszna i wyzwalająca najbardziej skryte pragnienia, sama w sobie nie doprowadzi nas na szczyt. Dlatego w łóżkowych igraszkach staramy się o to, by pobudzić partnera, odpowiednio stymulując najbardziej wrażliwe miejsca jego ciała. Dzięki temu można osiągnąć niezwykłą intensywność doznań podczas stosunku. Aby był on jeszcze bardziej niezapomniany i generował wspaniałe uniesienia, warto wiedzieć jak wzmocnić orgazm. I tym właśnie zajmiemy się w niniejszym artykule.

 Pragnienie rozkoszy

Orgazm, zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, stanowi moment eksplozji uczuć, pożądania, pragnienia i cielesnej satysfakcji. Będąc w związku, staramy się robić wszystko, by nasz partner doznał przyjemności, która wyniesie go na wyżyny – po prostu by doświadczył czegoś niezapomnianego i to dzięki nam. Dlatego tak wielkim powodem do zadowolenia, jest dla każdego mężczyzny chwila, gdy może patrzeć na swoją kobietę w momencie szczytowania. Widok partnerki, która wije się z rozkoszy dzięki jego zabiegom, wpływa niezwykle podbudowująco na każdego mężczyznę.

Jak wzmocnić orgazm – kilka praktycznych rad

Kobiety dochodzą do największej przyjemności inaczej niż mężczyźni. Paniom potrzeba długiej gry wstępnej, czułych słówek, ciepła, dotyku, spojrzeń pełnych pożądania i miłości. Mężczyźni są gotowi do działania bardzo szybko. Nie musisz pieścić go zbyt długo, by osiągnąć najlepszy efekt. Wystarczy krótka, lecz odpowiednia stymulacja. Są takie miejsca na jego ciele, których drażnienie wzbudza niesamowite odczucia.

Jak wzmocnić orgazm? Podpowiadamy co działa na mężczyzn, a co na kobiety:

  1. Zabawki erotyczne – nie każda kobieta dochodzi do orgazmu szybko i bez większych problemów. Są bowiem panie, które nawet dzięki długotrwałej stymulacji nie osiągają orgazmu, lub jeśli się to zdarza, to wielkim wysiłkiem partnera. Wówczas pomocne mogą się okazać wszelkiego rodzaju zabawki erotyczne, takie jak wibratory, czy sztuczne członki. Pobudzenie wrażliwych punktów nie będzie już takie trudne, a gdy partnerka zacznie odczuwać podniecenie i przyjemność, mężczyzna dokończy sprawę.
  2. Kulki gejszy – dla jednych kobiet ciężki orzech do zgryzienia, dla innych wielkie „błogosławieństwo”. Kulki pozwalają ćwiczyć mięśnie odpowiedzialne za umiejętność obkurczania pochwy, co dla przeżycia intensywnego orgazmu jest zasadą numer jeden. Może warto spróbować?
  3. Bardziej inwazyjnie – to właściwie nowość, ale w Stanach Zjednoczonych wykonuje się tego typu zabiegi już od kilku lat i zdobywają one coraz więcej uznania. Chodzi o operacyjne powiększenie punktu G za pomocą wstrzykniętego kolagenu. Dzięki temu intensywność stymulacji podczas stosunku zwiększa się kilkakrotnie, a droga do orgazmu nie trwa wiecznie. Zabieg trwa dość krótko, a wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.
  4. Wibrujące akcesoria – to propozycja dla mężczyzn. Można wykorzystać np. pierścień wibrujący, którego działanie polega na zmniejszeniu przepływu krwi przy jednoczesnym pobudzaniu podczas stosunku lub masturbacji.
  5. Warto się powstrzymać – abstynencja wpływa na większą intensywność doznań, dlatego nieraz warto dłużej poczekać, by zyskać niesamowity efekt. Jeśli czekasz na moment zbliżenia przez dość długi czas, wzmaga się pożądanie i potrzeba odczuwania bliskości, a tym samym przyjemność płynąca z intymnych chwil jest większa. Wiedzą o tym zwłaszcza te pary, które z uwagi na charakter wykonywanej pracy muszą się co jakiś czas rozstawać. Pragnienie przeżycia głębokich doznań seksualnych jest wtedy niezwykle silne.
  6. Seks oralny – pozwala osiągnąć niezwykłą przyjemność zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Wprawny języczek i usta potrafią zdziałać cuda, a jeśli do tego dołączysz umiejętną stymulację rękoma, efekt będzie nieziemski.

Wspólne starania

Na intensywność orgazmu i zdolność do osiągania przyjemności wpływa wiele czynników. Nieraz wystarczy gorszy dzień w pracy lub migrena, by z seksu nic nie wyszło, nawet mimo szczerych chęci. Nasz organizm sam dobrze wie, kiedy jest zdolny do przeżywania rozkoszy, a kiedy trzeba mu trochę pomóc. Kluczem do udanego życia łóżkowego jest wzajemne poznanie siebie, swoich potrzeb i najbardziej wrażliwych fragmentów ciała.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. zadziwiony 40-latek napisał(a):

    Od kilku miesięcy spotykam się żoną mojego znajomego .Znamy się od kilku lat ale niedawno przy okazji jednej z imprez pocałowaliśmy się i tak się zaczął nasz romans .Przez miesiąc spotykaliśmy się i wszystko kończyło się na pieszczotach .Potem był ten pierwszy raz zresztą niezbyt udany .Potem następne coraz lepsze i lepsze aż przy kolejnych upojnych spotkaniach u mojej partnerki pojawił się mokry orgazm .Ja wiedziałem co to jest bo żona miewała to czasami , lecz ona nie bardzo a wręcz to ją zawstydziło ,oczywiście mi się to bardzo podobało i uświadomiłem ją że to normalne a dla mężczyzny bardzo podniecające bo to przecież dowód na to że partnerka nie udaje orgazmów a partner stanął na wysokości zadania.Od tego czasu przy każdym stosunku orgazmy te są coraz bardziej obfite i to w każdej pozycji.Pościel jest tak mokra że nie można dalej kochać się na łóżku a partnerka jakby chwilami mdlała .Dużo czytam na ten temat ale takiego przypadku jeszcze nikt nie opisywał. Czytałem o mokrych orgazmach u kobiet ale tylko w niektórych pozycjach lub przy stymulacji punktu G . W moim przypadku począwszy od pozycji klasycznej poprzez kilka następnych co chwila tryska obfita ilość płynu . Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej obawiam się żeby to się kiedyś żle nie skończyło szczególnie te omdlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *