Strona Główna » Związki i sex » Wytrysk u kobiety – 3 sposoby by go osiągnąć

Wytrysk u kobiety – 3 sposoby by go osiągnąć

Człowiek jest istotą seksualną, a to oznacza, że naturalną jego potrzebą jest osiąganie satysfakcji i czerpanie przyjemności ze zbliżeń z partnerem. Zarówno męski orgazm, jak i kobieca ejakulacja, stanowią źródło ekstatycznych doznań, o ile obydwoje kochankowie potrafią sobie w pełni zaufać i oddać się sobie nawzajem, w tej najbardziej intymnej relacji, jaka ich łączy. Wytrysk u kobiety jest jednak ciągle tematem tabu, niewiele się o tym pisze, a jeszcze rzadziej rozmawia. Nawet w damskim gronie, temat uchodzi za krępujący i omija się go w rozmowach na tematy damsko-męskie. Dlaczego?

Wytrysk u kobiety – krępujący fenomen?

Odpowiedź jest w zasadzie dość prosta – ponieważ kobieca ejakulacja nie jest zjawiskiem częstym, nie występuje u wszystkich kobiet i w zasadzie nie wiadomo dlaczego niektóre z nas ją osiągają, a inne nie. Z tego też powodu, wytrysk u kobiety może prowadzić do krepujących sytuacji – zwłaszcza, gdy ani mężczyzna, ani kobieta nigdy wcześniej nie mieli tego typu doświadczeń.

Ponieważ kobieca ejakulacja nie stanowi pewnej prawidłowości w reakcji organizmu na bodźce, stymulację i pieszczoty, dlatego wciąż uznawana jest za fenomen natury, który dotyczy tylko wybranych pań. Z drugiej strony mężczyźni, którzy są w długotrwałych związkach z jedną partnerką, często wyrażają pragnienie, by ich kobieta osiągnęła wytrysk, bowiem byłby to dla nich sygnał, że potrafią doprowadzić partnerkę do prawdziwej rozkoszy.

Z kolei u innych mężczyzn może pojawić się dyskomfort, związany z niewiedzą na temat ejakulacji. Zdarza się, że traktują wytrysk u kobiety z pewną dozą niechęci, a nawet odrazy, bowiem nie potrafią logicznie wytłumaczyć sobie jego pochodzenia. Nieraz pojawia się też krępujące pytanie „czy to mocz?”.

To przecież orgazm

Dlatego potrzebne są – zarówno mężczyznom jak i kobietom – informacje na temat wszelkich możliwych reakcji organizmu, który doznaje rozkoszy.

Wytrysk u kobiety pojawia się w momencie największej intensywności doznań, gdy kobieta odczuwa przyjemność w jej szczytowym momencie. Najczęściej dochodzi do tego wskutek umiejętnego stymulowania przez partnera tzw. „punktu G”. Zatem, aby kobieca ejakulacja mogła mieć miejsce, powinien postarać się o to również partner.

Natomiast kobiety mogą w pewien sposób ułatwiać sobie drogę do osiągania przyjemności, poprzez różne ćwiczenia, mające na celu zwiększenie kurczliwości pochwy:

 1. Trenuj z bananem – to  wręcz zalecane przez wielu lekarzy i seksuologów na całym świecie, oczywiście w krajach, w których edukacja seksualna stoi na wyższym poziomie niż u nas. Należy obrać banana ze skórki, włożyć do foliowego woreczka i wprowadzić do pochwy a następnie ćwiczyć na nim zaciskanie mięśni. Celem jest zmiażdżenie owocu. Jeśli się uda ci się to zrobić, oznacza to, że kurczliwość pochwy pozwala ci na osiąganie ejakulacji.
 2. Partner w akcji – jeszcze lepszą formą ćwiczeń jest praktykowanie z partnerem. Zrób to samo, lecz w sytuacji gdy on będzie w tobie i poproś, by przez chwilę się nie poruszał. Praktyka czyni mistrza, a twoje działania dodatkowo wpłyną na niego podniecająco.
 3. Stymulacja – partner powinien pomóc swojej kobiecie podczas stosunku, by odpowiednio ją pobudzić. Pomogą w tym zręczne i wprawne palce, które powinny odnaleźć najbardziej wrażliwy punkt i delikatnie go stymulować. Jednoczesne uciskając na podbrzusze kobiety, wywołuje uczucie pełności pęcherza. To znak, że lada chwila może dojść do wytrysku.

Przyjemność w pełni

Fakt, że jedna kobieta jest w stanie przeżyć wytrysk, a inna nie jest do tego zdolna, nie oznacza, że jeden orgazm jest lepszy, pełniejszy czy bardziej wartościowy, a inny nie. Nic z tych rzeczy. Orgazm to przyjemność, którą każda kobieta odczuwa inaczej, w sposób indywidualny. Jeśli bardzo wam zależy na tym doznaniu, możecie trenować i wspólnie odnaleźć najbardziej wrażliwe na dotyk i pieszczoty miejsce. Przede wszystkim jednak należy przyjąć, że wytrysk u kobiety jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym.

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 8 komentarzy

 1. mario napisał(a):

  Z pierwszą żoną nie doświadczyłem takich rzeczy ponieważ nie miała wrażliwego punktu. Ale gdy poznałem ówczesną teraz już żonę to jak dostała przy mnie taki orgazm to zdebialem. Teraz po 7 latach związku kochamy się kilka razy w tygodniu i prawie za każdym razem ma mokre orgazmy. Nie zawsze ale jak juz dostanie jeden to luz leci po kilkadziesiąt w czasie jednego stosunku. Problemem jest tylko to ze musimy iść spać do innego pokoju bo nasze łóżko nie nadaje się do spania bo jest całe mokre.

 2. Mlpp napisał(a):

  Chcialbym miec taka dziewczyne !

 3. tomcio napisał(a):

  Witam pytanie do Mario czy twoja zona ma takie wytryski ze tryska na odleglosc?

  • Adzio napisał(a):

   Żadne tryskanie na odległość. Przynajmniej u mojej Pani, po prostu cieknie z niej i trwa to kilkanaście sekund. Do tego orgazm wielokrotny. Obłęd !!!!!

 4. ja napisał(a):

  A moja kobieta miala a niechce mi dać wiecej:( dobranoc

 5. Ro38 napisał(a):

  Musisz ją bardziej nakręcić ,powiedz jej że masz niespodziankę na noc i będzie z niej bardzo zadowolona (nie wydaj się co chcesz zrobić – to ją bardziej zaciekawi i podnieci )kup wino musujące słodkie gazowane korkowane jak szampan na sylwestra – po kompieli zrubcie po lampce nawet dwie , masaż i do cudnego sexu – efekt gwarantowany (niezbyt szybko dojdz , najpierw ją rozpal aż cię będzie prosiła żebyś wszedł )dopiero puzniej praktykuj z jej wytryskiem

 6. Nie wierze napisał(a):

  Trenuj z bananem … z woreczka wsadź i wyjmij marmoladę , pisał to jakiś facet po obejrzeniu pornosa przymuszonej do seksu latynoski przez Europejczyków , nienawidzę tego i dlatego większość kobiet ma kompleksy bo im wmawiają ze tylko nieliczna ilość kobiet ma wytrysk, jestem kobieta i to u góry opisane wogole nie je się z orgazmem może komuś udało się mieć i to i to jednocześnie . A tak na marginesie to palce faceta charatające cewkę moczowa bum i siku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *