Strona Główna » Coś na ząb » 3 drinki na halloween

3 drinki na halloween

Przebierana impreza w Noc Duchów to idealny czas, by przyrządzić klimatyczne drinki na Halloween. Do każdej szklanki lub miski z ponczem dodaj przerażające słodycze: jadalne gałki oczne, gumowe węże lub gąsienice, cukrowe pająki czy inne mroczne smakołyki.

 

Toksyczny poncz

Świetna propozycja na imprezę ze znajomymi. Przygotuj opakowanie galaretki cytrynowej według przepisu na opakowaniu. Po wystudzeniu przelej do dużej miski, dodaj litr napoju kaktusowego i 200 ml wódki lub tequili, w wersji bezalkoholowej zastąp wódkę litrem soku limonkowego lub sprite.

drinki na halloween

 

Krwiste strzykawki

Drinki na Halloween nie muszą być podawane w szklankach. Wystarczy zakupić paczkę strzykawek w aptece i przygotować shoty. Na 10 strzykawek o pojemności 20 ml przypada szklanka czerwonego płynu: smakowej wódki w kolorze czerwonym oraz soku żurawinowego czy też wiśniowego. Możesz wymieszać je w proporcjach 1:1 lub zmienić je według upodobania. Wystarczy nabrać płynu w strzykawki a następnie ułożyć je na tacy wraz z jednorazowymi rękawiczkami i tabliczką „Zastrzyki dla wampirów”.

drinki na halloween

 

Świecący w ciemnościach

Jeśli dysponujesz lampą UV na pewno docenisz fluorescencyjne własności chininy, czyli substancji zawartej w toniku. Przygotuj popularny gin z tonikiem, mieszając je ze sobą w proporcjach 1:1, 1:2 lub 1:3. Udekoruj plastrem limonki albo zaszalej z tematycznymi żelkami. Zapal światło UV i delektuj się niebieskawym płynem.

drinki na halloween

 

Powyższe drinki na Halloween na pewno przypadną do gustu wampirom, wilkołakom, duszkom czy innym bywalcom najstraszniejszej imprezy w roku.

Autor: Izabela Kurda

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *