Strona Główna » Blogostrefa » Ekstremalna para – 7 pomysłów jak spędzić walentynki w nietypowy sposób

Ekstremalna para – 7 pomysłów jak spędzić walentynki w nietypowy sposób

Drodzy Panowie! Czy nie macie już dosyć powtarzania tego samego schematu Walentynek co rok? Jeżeli odpowiedzieliście na powyższe pytanie twierdząco, to ten artykuł jest dla Was. Tym razem Walentynki wypadają w sobotę, wobec tego jest do zagospodarowania cały dzień, więc gdy już wrócicie z projekcji „50 twarzy Greya”, możecie skorzystać z poniższych patentów, abyście oboje bawili się świetnie tego dnia. Oto 7 sposobów jak spędzić Walentynki z dużą dawka adrenaliny.

  • Pokonajcie razem ten mur – ale zamiast bić w niego głową, wspinajcie się. Oczywiście chodzi mi o wspólny wypad na ściankę wspinaczkową. To świetny sposób na aktywność fizyczną we dwoje, a także na odrobinę zdrowej rywalizacji, która jak wiadomo zacieśnia relacje. Pokażcie, jakim potraficie być dla siebie wsparciem, nie tylko duchowym, ale także fizycznym. Już po krótkim kursie jedno z Was będzie się wspinać a drugie, na ziemi, zabezpieczać przed upadkiem.
  • Chcielibyście wznieść swój związek na wyższy poziom? A może potrzebujecie spojrzeć na świat z innej perspektywy? Po prostu chcecie się na trochę „oderwać” od wszystkiego. Jeżeli  zgadzacie się chociaż z jednym z powyższych, to mam dla Was atrakcję najwyższych lotów… i to dosłownie. Proponuję Wam wspólny lot paralotnią, który nie tylko pomoże się Wam zdystansować, ale także podniesie poziom adrenaliny, która pobudzi Wasze serca i nie tylko. Oto kolejny pomysł jak spędzić Walentynki na extremalnie.
  • Z przestworzy w morskie głębiny… no może nie morskie, ale zawsze. Wspólny kurs nurkowania poszerzy Wasze horyzonty, a jeżeli widzieliście film „Wielki błękit” w reżyserii Luca Besson to wiecie jak może być pięknie a zarazem romantycznie pod wodą. Dlatego łapcie za płetwy, butle, a potem siebie za ręce i chlup do wody.

Czytaj też: 15 sposobów na romantyczne Walentynki

  • Góra, dół, góra, dół – nie, to nie początek dziwnego dowcipu, ale kolejny dobry patent jak spędzić Walentynki na sportowo. Trampolina, to nie tylko zabawa dla dzieci w ogrodzie, dorośli też mogą jej używać, a na dodatek skorzystają na tym. Skacząc na trampolinie, poprawia się koordynacja, ćwiczą się mięsnie nóg oraz brzucha. Idąc na zajęcia tego typu poprawicie nie tylko swoje samopoczucie, ale także zdrowie nie wspominając już o tym, iż jest to świetna zabawa. Poczujcie się ponownie jak dzieci.
  • Czy zauważyłeś, że Twoja partnerka zerka na telewizor, gdy oglądasz Top Gear? Jeżeli nie, a chciałbyś ją zapoznać z Twoją pasją jaką są samochody, wyścigi – to zabierz ją na tor kartingowy. Wyobraźcie sobie: linia startu, Ty tutaj, ona obok, oboje w kaskach, czuć spaliny i paloną gumę – już tylko jeden krok dzieli Was od zawrotnej prędkości ( w granicach rozsądku) a wszystko to w bezpiecznych warunkach, więc nie musicie się obawiać, że coś Wam się stanie. Nie ma to jak wspólna pasja.
  • Tyrolka – brzmi zagadkowo. Dla wszystkich niewtajemniczonych jest to słowo klucz do dobrej zabawy. Ci, co  wiedzą, co to znaczy na 100% już widzieli jak robi to ktoś innym np. nad jeziorem czy między drzewami. Jest to po prostu szybki zjazd, gdy jest się zawieszonym na poziomej liniej i mknie się z punku A do punktu B. Wiem, opis nie brzmi zbyt ekscytująco, ale wierzcie mi, jest wprost przeciwnie. Może być trochę strachu, no ale właśnie o to chodzi. Jeżeli partnerka będzie się wzbraniać powiedz, że będziesz na nią czekał na drugim końcu, bo co może ją bardziej zachęcić niż zjazd prosto w Twoje ramiona?
  • I cóż, że do Szwecji?! A no może właśnie Szwecja może okazać się Waszym azylem od codzienności, a kiedy lepiej zrobić sobie taki wypad jak nie w dniu zakochanych? Całemu przedsięwzięciu smaczku dodaje podróż promem, który ma w sobie pewną nutkę romantyzmu, a zarazem ekstremalności, ale co przeważy to zależy tylko od humoru Bałtyku, czy będzie spokojny, czy mocno wzburzony. Dlatego polecam wybranie się w rejs, który może przynieść wspomnienia na lata.
 No i proszę – macie już  7 dodatkowych patentów jak spędzić Walentynki. Którą z powyższych przygód wybierzecie? Obojętnie na co padnie Wasz wybór to i tak najważniejsze, że będziecie robić to razem, a przecież o to właśnie chodzi. Bawcie się dobrze!!!

Autor: Grzegorz Adamski

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *