Strona Główna » Dom i Rodzina » Mamo, tato, czy dobrze chowasz swoje zabawki? Ważna kampania społeczna!

Od naszych dzieci wymagamy, by zawsze chowały swoje zabawki w odpowiednie miejsce. A Ty rodzicu, czy jesteś pewien, że dobrze chowasz swoje zabawki?

Na całym świecie, wciąż dochodzi do niebezpiecznych wypadków, których przyczyną jest nieuwaga lub brak wyobraźni któregoś z rodziców. Pozostawiona w łatwo dostępnym, dla dziecka miejscu, broń, ostre narzędzia, lekarstwa, żrące środki i wiele innych, wszystko to może być śmiertelnym zagrożeniem dla naszych dzieci, które nieświadome ryzyka, zechcą wykorzystać je do zabawy. Na ten problem postanowili zwrócić autorzy kampanii Playthings, którzy w zabawny sposób przedstawiają istotę problemu. Sami zobaczcie i oceńcie. Czy takie akcje społeczne są Waszym zdaniem potrzebne?

 

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 5 komentarzy

 1. MADZIK3A54 napisał(a):

  Moja mała zaczęła chodzić a co za tym idzie wszystkiego jest ciekawe mam zabezpieczone szafki i szuflady przed otwarciem i staram się nie zostawiać żadnych rzeczy których nie powinna mieć w zasięgu jej rączek:)

 2. Sylwia napisał(a):

  trzeba bardzo uważac, jesteśmy tak zabiegani ze rodzice czesto nie myślą o zabezpieczeniu szafek lub łatwym dostepu do chemii…. a dzieci jak wiadomo kolorowe pudełeczka kojarza z pięknymi zabawkami.

 3. Emila Kielbasa napisał(a):

  czasen po prostu zabiegani nie myślimy co sie moze stac.wuecej rozwagi zycze wszystkim

 4. Wiola napisał(a):

  O tak, to jest straszliwie ważne. Leki, baterie, ostre narzędzia, aż strach pomyśleć co może się zdarzyć.

 5. Wiola napisał(a):

  Lepiej dmuchać na zimne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *