Strona Główna » Blogostrefa » Jakich kobiet pragną mężczyźni za granicą?

Jakich kobiet pragną mężczyźni za granicą?

Nie ma co ukrywać, że kobiety lubią mężczyzn z innych krajów. Ich urok, czar i wdzięk często nas przyciąga. A co ich przyciąga do nas, do kobiet? Jakich kobiet pragną mężczyźni za granicą?

 

  1. Hiszpański urok

Oj tak, hiszpańscy mężczyźni mają urok i czar, który onieśmiela wiele kobiet. Dla Hiszpana zachętą do pierwszego kontaktu jest spojrzenie. Jeśli odwzajemnisz jego wzrok i uśmiechniesz się – to znak, że jesteś zainteresowana rozmową. Podczas niej Hiszpan będzie podejmował różne tematy, aby ciebie zachęcić do kontaktu werbalnego. Jego przyjazne usposobienie i zniewalający uśmiech – to całkiem niezła zachęta do dalszej konwersacji. Gdy zobaczy, że jesteś chętna do rozmowy przechodzi do etapu drugiego – zmniejsza dystans między wami. Przypadkowe dotknięcie lub poklepanie ramienia. Następnie możesz już czekać tylko na jego prośbę o twój numer telefonu. Zalety hiszpańskiego macho to zapewne prawienie dużej ilości komplementów oraz fakt, że są dobrymi i zachęcającymi rozmówcami. Szukają kobiet, które będą połączeniem dwóch żywiołów: wody i ognia. Partnerka powinna być dominująca a zarazem delikatna i słodka. Życie z hiszpańskim mężczyzną to wielka przygoda. Żyją tym co jest teraz, nie planują i uwielbiają spontaniczne decyzje.

 

  1. Grecka tradycja

Mężczyzna grecki przywiązany jest do rodziny i tradycji. Nie oznacza to, że nie lubi się bawić. Wręcz przeciwnie to idealny kompan do rozrywki. Jak hiszpański Casanova, tak i grecki zainteresuje się tobą jeśli odwzajemnisz uśmiech i spojrzenie. Wtedy zaprosi ciebie do zabawy, tańca, śpiewu i gier planszowych. Jeśli przy pierwszym kontakcie chcesz go oczarować poproś o to by nauczył ciebie tradycyjnego greckiego tańca. Będzie zachwycony! Taniec zbliża i rozluźnia obie strony. Jakich kobiet pragną mężczyźni w Grecji? Preferują kobiety wyrozumiałe, potrafiące się bawić jak oni, które zawsze słuchają rozmówcy. Życie z greckim mężczyzną to życie w tradycji. Dla niego ważna jest rodzina. O żonę i dzieci będzie dbać ponad wszystko. Dzieci są kochane, często obdarowywane amuletami. A zatem grecki mężczyzna wydaje się dobrym kandydatem na męża i ojca.

 

  1. Paryski czar

Francuzi są odważni, więc z podrywaniem nie mają problemu. Cenią u kobiet to samo, czyli odwagę. Jeśli podejdziesz sama i zaczniesz rozmowę, zyskasz jego aprobatę. Szarmanccy i eleganccy, wiedzą jak kobietę obsypać komplementami. „La bella”, czyli piękna, możesz usłyszeć od razu przechodząc koło niego. Francuz jest nieustępliwy, więc nie daje za wygraną, jeśli odrzucisz jego zaloty. Niestety jeśli chcesz go oczarować musisz znać język francuski. Mówienie w języku angielskim to wielkie wyzwanie dla Francuza. Zyskasz wielką aprobatę dobrze operując językiem francuskim. Oczarowany na pewno zaprosi ciebie do restauracji lub sam przygotuje kolację z dobrym winem i sympatyczną atmosferą. Choć stereotyp powiada, że mężczyzna francuski jest szarmancki, to kwiatów od niego się nie spodziewaj. Za to rozrywkę zapewni tobie w 100%. Życie z francuskim mężczyzną to wielka niewiadoma. Z jednej strony są najbardziej romantycznymi mężczyznami na świecie. Uwielbiają czułość, dotyk, delikatność. Dzieci też lubią i decydują się na nie. Ale do ślubu nie są przekonani. Nadal też pozostają małymi egoistami. Stereotyp kochanka i niewiernego jest aktualny do dnia dzisiejszego.

 

  1. Włoski mistrz podrywu

Włoski mężczyzna zna się najlepiej na sztuce uwodzenia kobiet. I choć często są niżsi od europejskich kobiet, nie przeszkadza im to w oczarowywaniu swoją osobą. Uwielbiają słowiański typ urody, więc polska kobieta od razu wpadnie jemu w oko. Jakich kobiet pragną mężczyźni we Włoszech? Nieśmiałych  i delikatnych. Brak wstydu, pełna swoboda, uśmiech i pewność siebie oraz wiele komplementów – tak wygląda pierwszy kontakt z włoskim macho. Są bezpośredni, więc nie czekają zbyt długo i umawiają się z kobietą na randkę, zdobywając jej numer telefonu. Na wieczornej kolacji usłyszysz wiele romantycznych słów. Włosi to potrafią! Nie boją się mówić ani pisać o uczuciach. Na powitanie pocałują ciebie w oba policzki. Nie obrażaj się – to gest praktykowany od lat, nawet wśród mężczyzn, oznaka wielkiej sympatii. Kwiatów też nie mamy się co spodziewać, jak w przypadku francuskiej randki. Życie z włoskim mężczyzną to przywiązanie do tradycji. To on podejmuje decyzje za całą rodzinę. No i musisz pamiętać, że najbardziej na  świecie kocha swoją matkę.

Autor: Agata Krawczyk

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *