Strona Główna » Coś na ząb » Kanapki dla dzieci – sposób na niejadka!

Masz w domu małego niejadka? Takiego, co to nie chce tknąć śniadania, kręci nosem na obiad i przy okazji kolacji również nie jest głodny? Zachęcenie takiego malucha do zjedzenia choćby kilku kęsów, to nie lada wyzwanie. Posiłek musi w tym wypadku nie tylko świetnie smakować, ale również pięknie wyglądać. Polecamy Tobie nasze pomysły na kanapki dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że śniadanie podane w ten sposób zniknie z talerzyka w pięć minut.

Nie trzeba mieć wielkich umiejętności, by przygotować ciekawe kanapki dla dzieci. Wystarczy chleb, czy bułka, odrobina zdrowych dodatków a także nieograniczona wyobraźnia  albo.. zbiór inspiracji, które znaleźliśmy dla Ciebie w sieci. Masz tutaj pomysł na śniadanie niemal każdego dnia miesiąca. Podając dziecku codziennie inny zestaw będziesz mógł mieć pewność, że nie będzie mogło doczekać się kolejnego śniadania a to dzisiejsze, zje ze smakiem wiedząc, że w nagrodę jutro dostanie coś równie pięknego.

No to co.. zachwycajcie się!

kanapki dla dzieci kanapki 3 kanapki 4 kanapki 5 kanapki 6 kanapki 7 kanapki 8 kanapki 9 kanapki 10 kanapki 12 kanapki 13 kanapki 14 kanapki 16 kanapki 17 kanapki 18 kanapki 20 kanapki 21 kanapki 23 kanapki 24 kanapki

Ze śniadania, można też zrobić wyjątkowe wydarzenie. Stanie się tak wtedy, kiedy te wymyślne kanapki dla dzieci, zamienimy na kanapkowy tort. Jest prosty w przygotowaniu, a masę przygotowujemy zawsze ze składników, które najbardziej lubimy. Może ona być na bazie twarożku, lub śmietany, albo czosnkowego sosu. Chociaż tak naprawdę, również w tym wypadku ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia a także umiejętność łączenia smaków!

 

kanapki 19 kanapki 22 kanapki 25

 

Pozostaje nam tylko życzyć SMACZNEGO! I mamy nadzieję, że od dziś, wszystkie małe niejadki będą z niecierpliwością wyczekiwać śniadania!

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *