Strona Główna » Dom i Rodzina » Miś szumiś, dlaczego warto kupić whishbeara ? KONKURS

Miś szumiś, dlaczego warto kupić whishbeara ? KONKURS

Każdy rodzic marzy o spokojnym, niczym nie zakłóconym śnie Maluszka. Niestety nie wszystkie dzieci są na tyle „łatwe w obsłudze”, że zasypiają samodzielnie, i przesypiają dłuższą część dnia, oraz nocy. U niektórych pojawia się niepokój, który nie pozwala im wtulić się w objęcia Morfeusza. Na szczęście jest na to rada – Miś szumiś, czyli whishbear. Dlaczego warto go kupić?

Każdy, początkujący rodzic, szuka pomocy – rady – wśród rodziców o dłuższym stażu. Zazwyczaj zagląda na internetowe fora, gdzie roi się od dobrych rad Mamuś i Tatusiów, którzy poradzili sobie z jakimś problemem, i swoim sposobem chcą się podzielić z innymi Rodzicami.

Na forach przeczytamy między innymi o tym, że w zasypianiu pomaga szum – zatem aby dziecku było łatwiej wtulić się w objęcia Morfeusza, można wykorzystać dźwięk suszarki do włosów, bądź kuchennego okapu.

I właśnie dlatego – z myślą, o spokojnym śnie Maluszka, powstał Whishbear – Miś Szumiś, który podbił serca nie tylko dzieci, ale również ich rodziców.

Miś Szumiś – co to takiego?

miś szumiś

To wyjątkowa zabawka, która powstała dzięki inspiracji dziecięcymi rysunkami. Szumiś ma wbudowane serduszko, które nie bije jak to tradycyjne, ale szumi – a ten szum przynosi dziecku przyjemne ukojenie. Dlaczego? Między innymi dlatego, że właśnie takie dźwięki towarzyszyły maluchowi na co dzień jeszcze wtedy, gdy jego domem było miejsce pod sercem jego mamy.

Dodatkowo, Whishbear pełni również inne funkcje, otóż zabawa szumisiem jest tak zwaną stymulacją sensoryczną. Jego uszka i łapki szeleszczą, a miś jest uszyty z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów o różnych kolorach.

Producent pomyślał również o ciekawym rozwiązaniu, jakim jest umieszczenie w łapkach magnesów, dzięki którym Szumiś może powędrować z nami dosłownie wszędzie. Możemy go łatwo umiejscowić na ramie łóżeczka, lub na rączce od wózka.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Szumiś to produkt w stu procentach POLSKI.

Jeżeli chcecie sprawić świetny prezent nowo narodzonemu dziecku, to Whishbear będzie idealny! A możecie go kupić TUTAJ.

Za to my MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ. Jeden taki Szumiś, może trafić do Twojego domu! Wystarczy wykonać jedno proste zadanie. Jakie?

 

KONKURS KONKURS KONKURS

szumiś

REGULAMIN

 1. Zinterpretuj w dowolny sposób konkursowe zdanie ” Maluszku, czas na sen”. Może to być filmik, praca plastyczna, kołysanka, którą sama wymyśliłaś dla dziecka, zdjęcia, obrazujące wieczorne rytuały przed snem – cokolwiek! (Praca musi powstać na potrzeby konkursu, plagiaty będą dyskwalifikowane)
 2. Zabawa trwa od 21.09.2015 – 30.09.2015, do północy. Pod uwagę będą brane wyłącznie odpowiedzi nadesłane w tym czasie.
 3. Odpowiedzi na zadanie konkursowe należy wysyłać na adres mailowy : mamnatosposob@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „Maluszku, czas na sen„.
 4. Bierzemy pod uwagę wyłącznie autorskie odpowiedzi na pytanie, które nie są plagiatami.
 5. Wyniki konkursu podane zostaną na portalu, w ciągu 3 dni od jego zakończenia, a na kontakt ze strony zwycięzcy, czekamy przez 3 dni od daty ogłoszenia wyników.

POWODZENIA !!!

 

WYNIKI!

Przedłużyły się trochę obrady nad wynikami konkursy a to dlatego, że napłynęło do nas mnóstwo prac! Wybór był ciężki ale członkowie jury jednogłośnie stwierdzili, że nagrodzimy przede wszystkim kreatywność i podejście do tematu.

Otrzymaliśmy dziesiątki rymowanek, kołysanek, opowiadań, listów , zdjęć przesłodkich maluchów. Ale TYLKO jedna praca urzekła nas tak bardzo kreatywnością, a ponieważ interpretacja tematu mogła być dowolna ogłaszamy,że konkursowego misia zdobywają Panie JUSTYNA I ZOSIA CYGAN za pracę:

 

maluszku czas na sen

 

GRATULUJEMY, i prosimy o maila z danymi do wysyłki.

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze 14 komentarzy

 1. Dzieciakiija pisze:

  Czy wygrana praca zostanie pokazana na stronie?

  • mamnatosposob pisze:

   Tak, wygrana praca zostanie pokazana na stronie 🙂

   • fajny mis pisze:

    I dobrze . Mam prośbę, nim ogłosisz wyniki sprawdź czy zdjęcia, filmiki czy co tam jeszcze nie były już publikowane i czy nie brały udział gdzie indziej . Ludzie są leniwi, zrobią coś raz, a po tem do każdego konkursu jak leci wysyłają

 2. Jutii pisze:

  cudna nagroda – praca nasza się tworzy powoli jak nasza Kruszyna pozwala na to między drzemkami 🙂

 3. Iza Damsé pisze:

  Zgłoszenie wysłane 🙂

 4. ela1818 pisze:

  Może uda nam się zamienić suszarkę na misia:) Naprawdę zazdroszczę innym mamon bezproblemowego zasypiania ich pociech… my nie mamy łatwo a suszarka jest naszym codziennym rytuałem… Pozdrawiamy

 5. PrzyslaMama pisze:

  Czy ktoś już widział wyniki konkursu lub gdzie je można zobaczyć ?

 6. sylwia pisze:

  Kiedy będą wyniki? 🙂

 7. Pati pisze:

  Czy wyniki już zostały ogłoszone?

 8. loozak11 pisze:

  może i nam się poszczęści 🙂

 9. mania pisze:

  Gdzie sa wyniki?

 10. Karolina pisze:

  Dzień dobry. Gdzie znajdę wyniki konkursu ? Pozdrawiam serdecznie

 11. monika pisze:

  czy są już wyniki?

 12. Jutii pisze:

  Dziękuje, dziękuje, dziękuje z całego serca dziękuje 🙂 w imieniu swoim i mojej Księżniczki Zosi, ależ cudownie rozpoczął się dla nas nowy tydzień 🙂 skaczemy z radości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *