Strona Główna » Blogostrefa » Pomysły na wieczór panieński — 7 sposobów na niezapomnianą imprezę

Pomysły na wieczór panieński — 7 sposobów na niezapomnianą imprezę

Wieczór panieński to świetna okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółkami, tuż przed pożegnaniem stanu wolnego. To również świetny sposób, aby oderwać Pannę Młodą od stresujących przygotowań do ceremonii. Organizacją takiego wieczoru zwykle zajmuje się świadkowa, która jest najczęściej najbliższą przyjaciółką Panny Młodej. Dzięki temu może sobie pozwolić na zaskoczenie przyszłej mężatki ze względu na znajomość jej upodobań. Przedstawiamy kilka pomysłów na wieczór panieński, które uczynią tą noc wyjątkową..

  • Weekend panieński. Jeśli grono panien uczestniczących w wieczorze nie jest zbyt liczne, a fundusze na to pozwalają, proponujemy wypad za miasto. Dwa dni w gronie przyjaciółek to niesamowita okazja do plotkowania, wspominania starych czasów. Idealnym miejscem będzie hotel z opcją SPA, gdzie każda z Was zostanie oddana w ręce specjalistów, którzy zadbają, abyście poczuły się wyjątkowo.
  • Domowe SPA, masaż, karaoke. Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest zorganizowanie go w domu jednej z Was. Warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju przekąski i urządzić sobie domowe SPA. Zamiast kupować gotowe maseczki lub peeling, przygotujcie w domowym zaciszu własne, naturalne kosmetyki. Niezapomnianą atrakcją będzie zamówienie masażysty do domu, który zafunduje Wam odprężenie i relaks. Po wzajemnym upiększaniu czas na zabawę! Karaoke przy lampce wina jest świetnym pomysłem na urozmaicenie wieczoru. Dodatkową pamiątką będzie utrwalenie Waszych występów w postaci filmu. Miło będzie po latach wspominać tak udany wieczór panieński!
  • Impreza tematyczna, rundka po klubach. Każda kobieta ma problem z doborem stroju na wyjście. Dlatego, aby rozwiązać ten problem zorganizujcie imprezę tematyczną, np. w stylu gwiazd Hollywood lub lat 80. Pomysłów na wieczór panieński w takim stylu jest mnóstwo, wykorzystajcie własną inwencję twórczą i zaszalejcie! Przy okazji, gdy jesteście już tak wyśmienicie przygotowane, nie pozostaje Wam nic innego jak ruszyć na podbój wszystkich klubów w mieście. Aby podgrzać atmosferę wieczoru, ułóżcie listę zadań dla Panny Młodej. Niech to będą propozycje niegrzeczne i szalone, np. zebranie 30 numerów telefonów od przystojnych mężczyzn. Taka noc zdarza się raz w życiu, dlatego warto wykorzystać ją w pełni
  • Zabawa niespodzianka, czyli porwanie oraz oddanie Panu Młodemu w zamian za okup. Tutaj niezbędna będzie pomoc przyszłego małżonka. Udajcie przed Panną Młodą, że niestety wieczór panieński nie odbędzie się z powodów niezależnych od Was. Z kolei Pan Młody doskonale będzie wiedział, że szykujecie dla jego przyszłej małżonki niespodziankę-porwanie. W tym celu możecie zaangażować jakiegokolwiek mężczyznę, aby dokonał porwania. Może to być nakaz aresztowania (fałszywy, rzecz jasna) przez przebranego policjanta za zakłócanie porządku ;). Oczywiście wszystko musi być zaplanowane co do sekundy, aby Panna Młoda o niczym nie dowiedziała się. Porywacz lub policjant będzie miał za zadanie przetransportowanie oszołomionej panny do miejsca, w którym będzie odbywał się wieczór panieński. Ostatnim elementem jest list z „pogróżkami” (może to być SMS) do Pana Młodego, iż w zamian za niewielki okup przyszła Panna Młoda wróci do niego cała i zdrowa 😉 Niezapomniane wrażenia i wspomnienia gwarantowane!
  • Świadkowa Dobra Wróżka. Czy Panna Młoda zwierzała Ci się ze swoich skrytych, niespełnionych marzeń? Może to kurs salsy? Albo koncert ulubionego wykonawcy? Jeżeli istnieje taka możliwość, wspólnymi siłami zorganizujcie wieczór, podczas którego spełnicie marzenie przyszłej Panny Młodej. Na pewno będzie Wam wdzięczna i zapamięta ten wieczór na całe życie!
  • Wieczór Solo. Jeżeli Panna Młoda jest typem samotnika i nie ma ochoty na huczną imprezę w gronie panien, zapewnijcie jej wieczór spokoju i odprężenia. Taka chwila na pewno przyda się przyszłej małżonce, zestresowanej przygotowaniami do ceremonii. Niech jedna z Was zabierze ją w ciągu dnia na zakupy lub kawę i pogaduchy, a reszta panien w tym czasie przygotuje w domu Panny Młodej atmosferę oazy spokoju. Nastrojowa muzyka, świecie, ulubiony film, ciepła kąpiel z płatkami róż – słowem wszystko, co ukoi skołatane nerwy i pozwoli na chwilę dla siebie. Tak przygotowane domowe zacisze pozwoli Pannie Młodej wrócić do równowagi w wirze przygotowań oraz sprawi, że w całym zamieszaniu znajdzie ona chwilę na małe sam na sam ze sobą.
  • Double party, czyli wieczór panieńsko-kawalerski. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda organizuje wspólny wieczór panieńsko-kawalerski. Świetny pomysł! Początkowo impreza może przebiegać w odosobnieniu obu grup, a później spotkajcie się w klubie i szalejcie do białego rana! Warto podsycić atmosferę podziałem na grupę damską oraz męską i wzięciem udziału w rywalizacji. Puśćcie wodze fantazji i przygotujcie listę, która będzie zawierała szalone i zabawne pomysły. W zależności od tego, która grupa wygra – czy Pana Młodego, czy Panny Młodej – ta płeć będzie rządziła w związku

Taka noc zdarza się raz w życiu. Po raz ostatni zaszalejcie do granic możliwości. Wspólnie z przyjaciółkami lub samotnie sprawcie, aby ten wieczór był niezapomniany. Dzięki zaproponowanym przez nas pomysłom na wieczór panieński zorganizujcie imprezę, o której będziecie wspominać do końca życia. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa. Niech ta noc minie pod znakiem szalonej zabawy, ciepłych wspomnień i przyjaźni, jaką darzycie swoich przyjaciół!

Autor: Malwina Witasińska

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *