Strona Główna » Blogostrefa » Wieczór andrzejkowy – jak go spędzić?

Wieczór andrzejkowy – jak go spędzić?

Wydawać by się mogło, że Andrzejki to okazja do zabawy jak każda inna. Ale tak naprawdę, to wyjątkowy wieczór, i jedyna w swoim rodzaju noc. Każdy chce spędzić wieczór andrzejkowy w szczególny sposób mimo, iż czasem brakuje pomysłów. Podpowiadamy, co możecie robić w andrzejki!

Jest wieczór andrzejkowy? Jest impreza!

Bo dobra zabawa kojarzy się zwykle z parkietem, pełnym roztańczonych par. Można więc, postawić na najprostsze rozwiązanie, i wraz z paczką przyjaciół wybrać się do sprawdzonego klubu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt , że możemy tam zastać „dziki tłum”. Wieczór andrzejkowy to czas, kiedy wszyscy chcą się bawić. Dlatego jeżeli wolisz zabawę w mniejszym gronie, zrezygnuj z tej opcji.

Potańczyć, możesz też na wieczorkach tanecznych – jest to rozwiązanie dla mieszkańców większych miast, gdzie można się zapisać na takie zajęcia- jednak ze sporo większym wyprzedzeniem.

Naszym zdaniem jednak NAJLEPSZYM rozwiązaniem jest DOMÓWKA. Bawimy się w gronie najbliższych osób, które zostały przez nas zaproszone. To my ustalamy zasady, my decydujemy o menu oraz muzyce, która będzie rozbrzmiewała w trakcie wieczoru andrzejkowego. Trzeba jednak wziąć pod uwagę warunki mieszkaniowe – zabawa w sardynki w puszce może nie być zbyt przyjemna.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czym tak naprawdę są andrzejki i skąd się wziął zwyczaj ich obchodzenia, zajrzyj tutaj.

 

Tylko Ty, i ja

To propozycja dla tych, którzy kochają swoje ciepłe kapcie, wygodny fotel i .. pilota od telewizora? Można i tak!

Chociaż polecamy spędzić ten czas choćby z przyjaciółką. „Zaprosić” Carlo Rossi – męski pierwiastek jest wskazany –  i plotkować do białego rana, przy okazji przekłuwając szpilką serduszka z imionami panów. Na wróżby nigdy nie jest się zbyt starym, tu mamy dla Was kilka fajnych propozycji – najlepsze wróżby na andrzejki.

Fajnym pomysłem jest też organizacja kina domowego. Kilka ciekawych tytułów – niekoniecznie nowości. Popcorn z mikrofali. I znów wino. DUŻO WINA.

A dla zakochanych – kolacja ze śniadaniem! Najlepiej do łóżka!

 

Andrzejkowe wychodne

Jeżeli taneczne imprezy czy romantyczne wieczory nie są dla Ciebie, możesz spędzić wieczór andrzejkowy AKTYWNIE.

Co powiesz, na wyjście na kręgle? Nigdy nie miałaś z nimi styczności? Nie szkodzi. Zasady gry są naprawdę proste i poradzi sobie z nimi nawet kilkulatek.

A może wieczorne wyjście do parku linowego? Albo na gokarty?  Nic też nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z uroków basenu  zwłaszcza, że w trakcie tego szczególnego wieczoru ( a nawet nocy ) tego typu kompleksy są otwarte znacznie dłużej.

 

A jak Wy spędzacie tegoroczne andrzejki?

 

Autor: mamnatosposob
Tagi

Komentarze (1)

  1. Dddd napisał(a):

    Będę pić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *