Strona Główna » Blogostrefa » Ekstremalny prezent na dzień mężczyzny – 6 propozycji

Ekstremalny prezent na dzień mężczyzny – 6 propozycji

Mężczyźni. Cóż my byśmy bez nich zrobiły? Wkurzają nas, denerwują czasem i marudzą, migają się od sprzątania, zostawiają po sobie bałagan w łazience, rzadko kiedy zauważą naszą nową fryzurę lub sukienkę i są mało romantyczni, a mimo tego nie potrafimy bez nich żyć. Dlatego kiedy zbliża się ich święto, w sposób szczególny dbamy o to, aby prezent na dzień mężczyzny był wyjątkowy i zaskoczył naszego Ukochanego.

Bo tak na dobrą sprawę jesteśmy sobie nawzajem potrzebni każdego dnia i kiedy tylko możemy sobie na to pozwolić, staramy się sprawiać radość i robić niespodzianki, by pokazać, że bardzo nam zależy.

Nietuzinkowy prezent na dzień mężczyzny

W natłoku gadżetów, specjalnych ofert i zestawów prezentowych, które zalegają na półkach przed każdym takim wyjątkowym dniem, ciężko wybrać coś sensownego. No bo ile razy w roku możesz mu kupić wodę toaletową albo portfel, czy bokserki. Nie, to musi być coś oryginalnego.

Jeśli kochasz swojego mężczyznę ponad życie, z pewnością chcesz dla niego zrobić wszystko – by czuł, że jest wyjątkowy, niezastąpiony i że jest Ci z nim bardzo dobrze. Spraw więc, aby w tym roku prezent na dzień mężczyzny zwalił go z nóg. Zrób coś, czego jeszcze nigdy dla nikogo nie przygotowałaś. Pokaż mu, jak wielka jest siła twoich uczuć.

Ale co wybrać?

Aby trafić z takim prezentem w gust ukochanego, musisz dobrze znać jego zainteresowania, wiedzieć o czym marzy, na co zawsze miał ochotę, ale nigdy nie było czasu, by to zrealizować. Faceci to w większości twardziele, w których drzemią mali chłopcy. Pomyśl o prezencie, który wyzwoli w nim emocje dziecięcego szaleństwa, a jednocześnie pozwoli poczuć się jak prawdziwy, silny i męski zdobywca.

Taki prezent na dzień mężczyzny na długo pozostanie w jego pamięci. Oto nasze propozycje:

  • Skok ze spadochronem – ekstremalne przeżycie, o którym marzy większość facetów, a także kobiety. Aby chociaż raz poczuć się jak ptak, wolnym, swobodnym, nieograniczonym, pofrunąć podziwiając widok ziemi z wysoka. Taki skok możesz zamówić w specjalnych centrach i klubach prowadzących szkolenia dla osób, które chcą skakać samodzielnie. Można też zamówić jednorazowy skok tandemowy wraz z instruktorem – bezpieczny sposób, by spełnić swoje marzenia, poczuć adrenalinę i przeżyć niesamowitą przygodę. Wyobraź sobie minę Twojego ukochanego – wysokość kilkunastu tysięcy metrów, spada z prędkością 200 km na godzinę… około 50 sekund lotu, a później 5-7 minut podziwiania pięknego krajobrazu. Będzie Cię nosił na rękach ze szczęścia!

prezent na dzień mężczyzny

  • Skok na bungee – podobne przeżycie, niesamowite doznanie, szybkość, serce podchodzące z emocji do gardła, wyzwolenie wszystkich lęków i obaw. Po prostu mega doświadczenie. Skok odbywa się z wysokości około 90 metrów, trwa kilka sekund, lecz z całą pewnością będą to niezwykłe chwile. O bezpieczeństwo podczas skoku zawsze dba specjalnie wyszkolona ekipa instruktorów, więc nie musisz obawiać się o żadne utrudnienia.

prezent na dzień mężczyzny

  • Tunel aerodynamiczny – kolejna propozycja dla miłośników niezapomnianych przeżyć w powietrzu. Tunel aerodynamiczny to miejsce, w którym można swobodnie położyć się na strumieniu powietrza pędzącym z prędkością około 310 km na godzinę. Dzięki temu siły grawitacji zostają zrównoważone, a ciało unosi się swobodnie, dając wrażenie lotu. Potężny zastrzyk energii, świetna zabawa i dawka adrenaliny, której nie sposób zapomnieć.

prezent na dzień mężczyzny

  • Zabawa w parku linowym – to akurat propozycja dla Was dwojga. Jeśli można zrobić coś wspólnie i przy tym dobrze się bawić, to jest to wymarzony prezent. Park linowy to nie tylko atrakcja dla dzieci. Przekonajcie się sami, jak wiele wysiłku potrzeba, by pokonać cała trasę. Niesamowite przygody wśród drzew, radość z bycia razem, satysfakcja z każdego pokonanego odcinka i po prostu mnóstwo pozytywnej energii. Jesteś na tak?

prezent na dzień mężczyzny

  • Dla strzelca wyborowego – każdy mężczyzna marzy o tym, by choć raz poczuć się jak bohater filmu akcji, sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i przeżyć niezapomniane chwile trzymając w dłoni legendarnego „Kałasznikowa” czy strzelbę. Zrób swojemu Ukochanemu niecodzienny prezent, niech sprawdzi swoje celne oko, a kto wie – może odkryje w sobie nową pasje?

prezent na dzień mężczyzny

  • Paintball laserowy – kolejny pomysł na wspólnie spędzone, aktywne i emocjonujące chwile. Specjalny kombinezon, broń na podczerwień, ukrywanie się w różnych zakamarkach i świetna zabawa, sprawdzająca refleks. Zyskacie sporo satysfakcji, a przygoda z laserem na długo pozostanie w Waszej pamięci.

prezent na dzień mężczyzny

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *