Strona Główna » Gadżetomania » Dla domu » Mobilny mechanik – mechanik na telefon

Mobilny mechanik – mechanik na telefon

Samochodowe awarie mają to do siebie, że zastają nas w najbardziej nieoczekiwanych warunkach. Daleko od domu, w trasie. Co wtedy? Laweta na którą wydamy całą wypłatę? A może mechanik na telefon i jego mobilny warsztat samochodowy, który naprawi szkodę na miejscu, tym samym ratując nas z opresji?

Mechanik 24h Poznań? On naprawdę istnieje!

Noc, pusta droga, coś stuka w silniku, samochód rzęzi, aż w końcu staje. Jeśli nie jesteś osobą obytą z mechaniką samochodową, a w skrzynce nie trzymasz mini warsztatu samochodowego… znaczy to, że właśnie spotkały Cię kłopoty. Pozostaje Ci obdzwonić całą listę kontaktów, w nadziei, że ktoś o tej porze nie śpi. Nie śpi i będzie na tyle wspaniałomyślny, by jakimś cudem wybawić Cię z opresji.

O to czarny scenariusz. Scenariusz, którego możesz uniknąć. Wystarczy, że w Twojej książce telefonicznej pojawi się numer podpisany „mobilny mechanik samochodowy Poznań”. No i już. Masz do kogo dzwonić, a do tego masz gwarancję, że ktoś ten telefon  nie tylko odbierze, ale i prędko przybędzie Ci z pomocą. Jaki numer powinien się znaleźć w Twojej książce telefonicznej? 787 344 446!

Taki mobilny warsztat samochodowy to same zalety, szczególnie dla osób, które chcą są w Poznaniu przejazdem lub takie, którym auto stanęło na trasie, daleko od domu. Jakie samochody naprawia mobilny mechanik? Każde, od najmniejszych osobówek, po większe ciężarowe.

Mobilny mechanik dojedzie wszędzie, przyda Ci się też gdy potrzebne jest awaryjne odpalenie samochodu czy diagnostyka komputerowa. Musicie przyznać, że taki kontakt wydaje się niezbędny – żadne auto nie jest niezawodne, nawet najbardziej sprawdzony samochód może spotkać awaria, choćby taka jak przebicie opony, czy inne poważniejsze usterki. Czy wybierasz się w trasę, czy na wakacje, czy nawet w odwiedziny do rodziny – warto mieć przy sobie kontakt do sprawdzonego mechanika. To nic nie kosztuje, a może znacznie ułatwić życie. Szerokiej drogi!

Autor: mamnatosposob
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *